Kinga Chojnacka powraca z drugim tomem wyjątkowej powieści

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 29-07-2022 23:45 ()


Uwaga! Strefy powracają! Sięgnij po kontynuację wyjątkowej powieści i dołącz do postapokaliptycznego uniwersum Kingi Chojnackiej. Tym razem walka o przetrwanie przerodziła się w wyścig o życie tysięcy bezstresowych. Czy bohaterom uda się uratować nie tylko siebie, ale także wszystkich, na których im zależy?

Marion, Ethan i Emma dopiero co odkryli spisek związany z niebezpiecznymi eksperymentami na ludziach, a już wplątali się w konflikt z samą Strefą B.

Mając przeciwko sobie najbogatsze schrony świata, wkrótce zmierzą się z ekstremalnymi warunkami, nowymi wrogami i prześladującym ich piętnem. Może się wydawać, że nie mają szans. Żadne z nich nie wie jednak o potężnym ruchu oporu, który tylko czeka na odpowiedni moment, by w końcu zaatakować.

Czy wspólnie uda im się przetrwać gniew Strefy B? Czy Rose znajdzie lek na dziesiątkującą bezstrefowych Czarną Falę? Czasu jest coraz mniej…

– Marion, dobrze się czujesz? – próbowała do niej dotrzeć. Bała się chwycić ją za ramiona, bo mogło to oznaczać kolejny cios. Kobieta pokiwała tylko głową. Nie wyglądała, jakby cokolwiek rozumiała, ale to nie miało znaczenia.

Musiała ją tylko słyszeć. – Musimy stąd wyjść! Na samym dole jest…

– Nie dokończyła, bo jeden z mundurowych zastrzelił walczącego z nim pozastrefowego. Skierował się w stronę kobiet, a że skończyły mu się naboje, ruszył na nie z olbrzymią pałką w ręce. Kiedy się zamachnął, Emma skuliła się przy podłodze. Marion odsunęła się tylko o parę centymetrów, chwyciła końcówkę pałki, wygięła ramię mężczyzny i przerzuciła go nad sobą, wyrzucając poza barierkę.

– Jest wyjście – dokończyła.

Sięgnij po Strefy i dołącz do ruchu oporu, by pokonać wroga!


comments powered by Disqus