Promised Land Open Day!

Autor: EC1 Łódź Redaktor: Motyl

Dodane: 02-07-2022 23:05 ()


Promised Land Open Day jest wydarzeniem towarzyszącym skierowanym do profesjonalistów branży kreatywnej Promised Land Art Festival, które powraca w tym roku do Łodzi. Podobnie jak główna część festiwalu, Open Day będzie wydarzeniem w pełni offline i odbędzie się w kompleksie budynków EC1 Łódź 4 września.

EC1 Łódź, miasto Łódź i CD PROJEKT RED zapraszają na Promised Land Open Day!

Nowa świecka tradycja wraca do gry! Promised Land Art Festival jest skierowany do profesjonalistów, ale podczas Dnia Otwartego KAŻDY zainteresowany światem branży kreatywnej może zdobyć doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Wystarczy złapać bilet https://bit.ly/PLAFOpenDay

Na uczestników i uczestniczki dnia otwartego Promised Land czeka szereg atrakcji. Wśród nich znajdą się prowadzone przez weteranów i weteranki branży oraz innych zaproszonych gości panele dyskusyjne i wykłady, które poruszą tematy związane z tworzeniem gier, filmów, animacji oraz szeroko pojętej popkultury. Podczas wydarzenia będzie także możliwość skonsultowania swojego portfolio i zyskania cennych wskazówek na temat dalszego rozwoju. Dodatkowo obecni w trakcie wydarzenia rekruterzy i rekruterki z branży gier podpowiedzą chętnym jak zacząć w niej karierę, a partnerzy technologiczni wydarzenia przedstawią najnowsze rozwiązania i narzędzia, które napędzają rozwój branży kreatywnej. Program dnia otwartego realizowany będzie głównie w języku polskim.

W tym roku inspirować do poszukiwania kreatywnej drogi będą na pewno:

Anna Podedworna - freelancerka, która współtworzyła takie tytuły jak: League of Legends: Wild Rift, Dota 2, Evil West, a także nadchodzącą premierę filmu Joker 2.

Stan Just - twórca gier wideo z ponad 20-letnim stażem, zarządzający zespołami tworzącymi grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Tomasz Marchewka - Associate Story Director w studiu CD PROJEKT RED, zaangażowany m.in. w tworzenie Wiedźmina i Cyberpunka 2077.

https://ec1lodz.pl/aktualnosci/wez-udzial-w-promised-land-open-day-2022


comments powered by Disqus