Fantastyczny Film Familijny już 11 czerwca!

Autor: Mediateka Redaktor: Motyl

Dodane: 31-05-2022 19:39 ()


Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu, organizator wydarzenia „Fantastyka 2022: Wschód vs Zachód”, zaprasza w sobotę 11 czerwca 2022 o godz. 11.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11, na seans Fantastycznego Filmu Familijnego w reżyserii Dona Halla oraz Carlosa Lópeza Estrady (rok produkcji 2021). Wstęp wolny.

W krainie targanej wewnętrznymi konfliktami, wojownicza księżniczka wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę, w celu odnalezienia ostatniego przedstawiciela mitycznego gatunku, który może uleczyć jej ojczyznę.

Kolorowa i dynamiczna animacja pochwalić się może nominacją do Oscara, tytułem trzeciego najczęściej na świecie streamowanego filmu roku 2022, oraz oceną 93% świeżości w serwisie RottenTomatoes!

Czas pokazu – 1:54:00

„FANTASTYKA2022: Wschód vs Zachód” to trwający ponad tydzień projekt Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) kierowany do fanów fantastyki, komiksów, przenikania się kultur wschodu i zachodu, jak również wszystkich osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tymi pasjonującymi zagadnieniami. W programie projektu znalazły się nie tylko arcyciekawe spotkania autorskie, lecz również koncert, strefa wirtualnej rzeczywistości, tematyczne prelekcje, pokazowa sesja gier RPG, konkursy - literacki i plastyczny, planszowisko oraz pokazy filmowe dla dzieci i dla dorosłych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


comments powered by Disqus