Rzut okiem na ważne cameo w sequelu Doktora Strange'a

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 12-05-2022 06:24 ()


Uwaga, potencjalne spoilery!

Scenarzysta Doktora Strange'a w multiwersum obłędu Michael Waldron, powiedział podcastowi Deadline Hero Nation, że zawsze chcieli wprowadzić Cleę do Marvel Cinematic Universe.

Scena na napisach w najnowszej produkcji Marvela przedstawiła Cleę, potężną czarodziejkę, która przybywa na Ziemię, aby uzyskać pomoc Doktora Strange'a Rolę tę odegrała Charlize Theron, która w mediach społecznościowych podzieliła się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami swojej postaci. 

W komiksach można powiedzieć, że Clea jest wielką miłością Doktora Strange'a, ale tak naprawdę pod wieloma względami jest ona równie potężna jak sam mistrz miscytyzmu. Jej historia jest fascynująca. Jest siostrzenicą Dormammu, gigantycznej pływającej głowy z pierwszego filmu. Charlize Theron jest główną gwiazdą, więc Marvel ma oczywiście duże plany związane z tą postacią. Dopiero okaże się, kiedy Clea ponownie pojawi się w MCU, ale  na pewno zobaczymy Ją w Doktorze Strange'a 3. Czy wzorem komiksowej bohaterki zastąpi Strange'a? Na razie nie wiadomo. 


comments powered by Disqus