Luksus: Poklikaj z headadminem

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 18-08-2007 13:36 ()


Ponieważ poprzednia edycja aukcji i sam Luksus: Poklikaj z headadminem spotkały się z zadziwiająco ciepłym przyjęciem oraz zakończyły umiarkowanym sukcesem ...

 

Ponieważ jest zapotrzebowanie społeczne na ten projekt...

 

Ponieważ headadmin musi gdzieś klikać, a to zwalnia go z obowiązku odmawiania wszystkim koalicją poza jedną...

 

Oto druga aukcja na erę zaczynającą się we wrześniu 2007!

 

Zasady pozostają niezmienne, tylko tym razem tylko zostaje ona przeprowadzona odpowiednio wcześniej, by można było wziąć takiego klikacza pod uwagę przy domykaniu składu koalicji.

 

Przypominamy zasady dla porządku:Luksus ten występuje tylko i wyłącznie w ilości sztuk jeden. Na allegro.pl została założona aukcja, jej zwycięzca staje się wyłącznym nabywcą luksusu i będzie mógł gościć headadmina (nadal jest to MieszaU) w swojej koalicji jako klikacza do końca ery.

Cały wpływ z aukcji zostanie przeznaczony na zakup płatnej reklamy dla RD.

 

Czego nie można zyskać w ramach `Luksusu: Poklikaj z headadminem`?

1. Specjalnego traktowania – kary są dla wszystkich takie same. Już kilkakrotnie koalicje gdzie grał headadmin były karane i kary były normalne.

2. Lepszego dostępu do admina – nie i już. Nie da się na forum koalicyjnym załatwić sprawy, jest do tego poczta lub PM, tak jak dla wszystkich.

Należy się spodziewać, że z pytaniem zostanie się odesłanym na forum Pytania, choćby dlatego, by i inni mogli przeczytać odpowiedź.

3. Super klikacza – z pewnością jest wielu lepszych na serwerze, których można pozyskać do koalicji konwencjonalnymi metodami.

4. Super GD – nie da się namówić headadmina na dowodzenie, wysyłanie jakichkolwiek ataków, ani inne podobne akcje, pomijając fakt, że nie wiadomo co zostało po kilku erach przerwy z jakichkolwiek jego umiejętności, jeżeli kiedykolwiek w ogóle istniały.

5. Zastrzeżona zostaje, z pełną stanowczością, klauzula`żadnych zastępstw`, headadmin klika wyłącznie swoje księstwo.

6. Zastrzeżona zostaje, z pełną stanowczością, klauzula `ani żadnych innych dodatkowych zadań`. Headadmina nie można wykorzystać do prac domowych jak prasowanie czy zmywanie, do pielenia ogródka ani koszenia trawnika. Być może da się go namówić na `osuszanie szkła`, ale jest to tylko i wyłącznie jego niezawisła decyzja.

 

Co więc można zyskać w ramach `Luksusu: Poklikaj z headadminem`?

1. Aspekt `towarzyski` - o ile spraw admin – gracz na forum koalicji załatwić się nie da, o tyle na każdy inny temat porozmawiać można śmiało (z dupą Maryni włącznie).

2. Poznać headadmina bliżej, przekonać się czy faktycznie jest takim nadętym bubkiem jak go malują?

3. Sprawdzić czy się lami bardziej od headadmina, czy może to on lami bardziej (w tym gwarantujemy megalamienie admina, jeżeli spróbuje mu się wciskać guba czarującego).

4. Napisać headadminowi parę ciepłych słów – forum wewnętrzne koalicji jest forum prywatnym, regulamin na nim nie obowiązuje, a tylko zasady ustanowione przez Imperatora. Na ile więc ten pozwoli, na tyle można wyrazić swoje zdanie nieco dosadniej.

5. Wysłuchać paru ciepłych słów na temat swojej osoby dla odmiany, ale też planu, taktyki, etc. – forum prywatne to forum prywatne, headadmin też może sobie pozwolić na nieco więcej luzu. Oczywiście nie działa to na zamówienie, w trybie `co sądzisz o tej taktyce`, admini to zmanierowane stworzenia, zachce mu się, to skomentuje...

 

W tym topicu:

http://www.reddragon.pl/forum/index.php?t=13725 można komentować aukcję. Mam nadzieję, że pojawią się też referencje od poprzednich zwycięzców aukcji. Żeby nie było, że lamię aż tak strasznie

 

P.S. Dla podtrzymania powstałej poprzednio `nowej świeckiej tradycji` jest to drugie oficjalne ogłoszenie admińskie w historii tej gry, w którym użyliśmy słowa `dupa`. Wszystkich urażonych ponownie serdecznie przepraszamy, oraz zalecamy unikanie kolejnego ogłoszenia z tej serii zapewne w okolicach grudnia.

 

źródło: RedDragon.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...