Słów kilka o lidze 20akrowców

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 15-08-2007 14:23 ()


Dziś trzeba opłacić swojego 20akrowca, przynajmniej Ci, którzy tego nie zrobili. Większość pewnie sama zauważyła, bo weszły blokady.Osoby, które mają mieć go darmowego z tytułu bycia VIPem, proszę o PM z nazwą guba, którego to ma dotyczyć.

 

Od jutra 20akrowce, które będą opłacone walczą.

 

===

 

W zakładce Polityka udostępniona została pierwsza przydatna opcja Panelu, Ci którzy mają księstwo w wieku poniżej 10 dni, mogą skrócić sobie rozgrzewkę, postarzeć księstwo do 10 dni i walczyć od jutra.Oczywiście pod warunkiem opłacenia. I uwaga na blokady.

 

Ta opcja będzie dostępna cały czas i będą mogli z niej skorzystać dołączający później.

 

===

 

Zgłaszany przez Was mankament z odkrywaniem w zawodach (1lev naukowiec - 1,8% efektu nic nie daje) nie jest błędem, jest całkowicie normalnym działaniem

Wartość jest tam zaokrąglana po wyliczeniu z nagromadzonych punktów odkrycia ... i przy tym rozmiarze księstwa zaokrąglenie to daje dość skokowe wartości, a przy około 100 akrów przestaje mieć znaczenie. Na dziś dzień zmieniłem na zaokrąglanie do góry, będzie milej. Na nową erę będą tam zmiany i kod zostanie przepisany na lepszy.

 

Ciekawe, czy da się na 20akrowcu łatwiej rozgryźć wzory na naukowców...

 

===

 

Skoro przy zmianach na nową erę jesteśmy, to będą... a my będziemy grać dalej.Oznacza to, że komuś z Was może przestać odpowiadać jego rasa. Dlatego wszyscy w L20 w momencie wprowadzenia zmian otrzymają darmową zmianę rasy

 

źródło:reddragon.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...