„Malowany Człowiek” - nowe jednotomowe wydanie

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 20-10-2021 20:54 ()


5 listopada do księgarń trafi NOWE jednotomowe wydanie „Malowanego Człowieka”, czyli pierwszy tom jednego z najbardziej epickich cykli fantasy! Powieść została umieszczona na liście 10 najlepszych książek fantastycznonaukowych i fantasy 2008 roku według serwisu Amazon UK. Została też nominowana do pierwszej nagrody David Gemmell Legend Award.

Książka zostanie wydana w dwóch wersjach okładki, broszurowej – pasującej do całego cyklu wydawanego w Fabryce Słów nieprzerwanie od 2008 roku. Oraz w oprawie TWARDEJ (w oprawie twardej w 2022 roku zostanie wydany cały Cykl Demoniczny).

Korzystając z okazji serdecznie zapraszam na spotkanie online z Peterem V. Brettem, które odbędzie się w ramach Wirtualnych Targów Książki w Empiku w najbliższy piątek tj.: 22 października.

https://www.facebook.com/events/409433370752861

 

O książce: 

"Niech cię mrok pochłonie"

- w tym świecie nie ma gorszego przekleństwa.

Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc. Z każdym zmierzchem na powierzchnię ziemi wydostają się krwiożercze demony. Przerażeni ludzie uciekają za magiczne runy i bezsilnie modlą się o następny dzień życia. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło słońca zapędza demony z powrotem w Otchłań.

W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi.

Arlen, przekonany, że najgorszą trucizną jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha, której życie zrujnowało jedno proste kłamstwo. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny minstrel, wygrywający na skrzypkach skoczną melodię.

Tych troje ma coś wspólnego - są uparci, przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano i tak naprawdę nie mają nic do stracenia.

Co odkryją, gdy przekroczą granice znanego sobie świata?

 

PETER V. BRETT

Autor bestsellerowego Cyklu Demonicznego.

Cykl został przetłumaczony i wydany w USA, Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech, Grecji, Japonii, Rosji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Danii, Portugalii, Indonezji, Tajwanie, Holandii, Korei Południowej, Chinach, Turcji, Włoszech, Bułgarii, Węgrzech, Rumunii, Serbii i Estonii i nieustannie podbija kolejne rynki książki.

Prawa do ekranizacji zostały nabyte przez hollywoodzkiego reżysera Paula W.S. Andersona

i producenta Jeremy'ego Bolt. Duet ten współpracował wcześniej przy serii filmów Resident Evil.

Pierwszy tom cyklu pt.:„Malowany człowiek” został umieszczony na liście 10 najlepszych książek fantastycznonaukowych i fantasy 2008 roku według serwisu Amazon UK. Został też nominowany do pierwszej nagrody David Gemmell Legend Award. Znajduje się oczywiście na liście 100 najlepszych powieści fantasy w serwisie Good Reads.

Brett od dzieciństwa był fanem fantastyki, komiksów i gier fabularnych.

Ukończył literaturę angielską i historię sztuki na Uniwersytecie w Buffalo.

Mieszka w Nowym Yorku z żoną i dwiema córkami.


comments powered by Disqus