Start ligi 20akrowców

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 13-08-2007 16:37 ()


 Za forum Red Dragona:

 

Przepraszam, że startujemy tak późno, miałem trochę problemów z netem, i trochę z graczami.(jeszcze teraz muszę czytać pocztę, jak to kara jest nieuczciwa, albo za wysoka, albo za niska i zawsze tylko jedna z dwu ostatnio nałożonych - wszystko zależy czyim kumplem jest piszący... ale to admini są stronniczy)

===

Jeszcze porcja informacji o zasadach Ligi 20akrowców:

 

Obniżony został koszt Zesłać smoka - będzie 10 razy tańsze przy niewielkich ilościach smoków. Po normalnych cenach, zaczynających się od prawie dwóch milionów nie dało by się w ten sposób odbudowywać pogłowia smoków.

 

Zranieni generałowie będą zawsze leczyć się na koniec przeliczenia.

 

To chyba tyle, choć coś jeszcze może się pojawić. Zastrzegamy sobie prawo do zmienienia zasad ligi w trakcie. Jeżeli coś takiego będzie miało miejsce, to wynikać będzie z naszej troski o grywalność 20akrowców, i będziemy informować z kilkudniowym choć wyprzedzeniem.Trzeba mieć świadomość, że i dla nas jest to `inne` i `nowe`, wcale niewiele mniej niż dla Was.Zdajemy sobie też sprawę, że ze względu na rozmiary księstw gdzieniegdzie może być ciężko, np. z generalicją może być dramat - słabe expowanie i wysoka śmiertelność w labiryncie. Jednak wychodzimy z założenia, że wszyscy chcą zobaczyć jak to naprawdę jest na księstwie mniejszym od pola golfowego i staraliśmy interweniować w mechanikę tylko tam, gdzie było to absolutnie konieczne.

 

===

 

Nie wszystkie opcje interfejsu są już dostępne (patrz początek posta), udostępniamy rejestrację, jest też wszystko co potrzeba, żeby zobaczyć jak to działa, `poklikać guba`.

 

Kolejne elementy interfejsu będą się stopniowo pojawiać jak tylko przejdą niezbędne testy. Proszę na razie o nie nie pytać.

 

===

 

Rejestracja do Ligi 20akrowców:

 

  1. Załóż nowe księstwo standardowo i zaloguj się na nie.
  2. Będąc zalogowanym kliknij link panelu ligi.

 

Klikając pamiętajcie o nauce i szukaniu generałów, żeby nie być stratnymi na starcie

 

Dziś rejestracja i trzy dni rozgrzewki.Na razie wolno założyć sobie dodatkowe księstwo i poklikać.Za trzy dni rozpoczną się właściwe rozgrywki.

 

źródło: reddragon.pl

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...