Egmont na Warszawskich Targach Książki 2021 i festiwalu Komiksowa Warszawa

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 10-09-2021 15:33 ()


W dniach 9-12 września warszawski Plac Defilad zamieni się w miejsce targów, rozmów i warsztatów. To wszystko za sprawą plenerowej edycji Warszawskich Targów Książki i festiwalu Komiksowa Warszawa. Wydawnictwo Egmont zaprasza na stoisko numer 18, gdzie można kupić komiksy i gry z rabatem 25%, a także zagrać w planszówki w specjalnie do tego przygotowanej strefie. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.

Na stoisku Egmont można zakupić, między innymi, wybrane wrześniowe premiery wydawnicze. Dla wszystkich miłośników zmagań przy planszy przygotowano stoliki, przy których można przetestować premierowo i przedpremierowo gry „TERRA. Jak dobrze znasz świat?”, „Ubongo 3D junior” i „Na barana”. Można też zagrać w wielkoformatową wersję bestsellerowej gry „Pędzące żółwie” i zrelaksować się na leżakach.

Równolegle z WTK odbywa się festiwal Komiksowa Warszawa, na którym 10 września o godzinie 15:00 w odbędzie się spotkanie z Bereniką Kołomycką, autorką serii komiksowej "Malutki Lisek i Wielki Dzik". Spotkanie odbędzie się w Namiocie Forum III. Autorka opowie o serii i o nowym, siódmym już tomie, zatytułowanym "Porządki". Oficjalna premiera albumu 15 września, ale przedpremierowo można go zakupić na stoisku wydawnictwa Egmont. Po spotkaniu, od godziny 16:00, również w Namiocie Forum III, będzie można zdobyć autograf Autorki.

Szczegółowy harmonogram obu imprez, zasady udziału oraz mapki z lokalizacją poszczególnych stoisk i atrakcji można znaleźć na stronach https://targiksiazki.com/ oraz www.komiksowawarszawa.pl

 

 

 


comments powered by Disqus