Festiwal Fantastyki Twierdza wystartował ze zbiórką na rzecz VI edycji!

Autor: Festiwal Twierdza Redaktor: Motyl

Dodane: 07-07-2021 22:07 ()


Festiwal Fantastyki Twierdza wystartował ze zbiórką na rzecz VI edycji!

Prowadzona na platformie odpalprojekt.pl zbiórka jest obecnie jedyną formą sprzedaży biletów i karnetów, w tym także rodzinnych.
 
Organizatorzy podkreślają, że bez zebrania kwoty minimalnej festiwal nie odbędzie się w tym roku, prosząc jednocześnie o wsparcie i udostępnienia zbiórki.
 
Link do filmu promującego zbiórkę: https://www.youtube.com/watch?v=i5mz6VSjxlw
 
Organizatorzy przewidują strefę namiotową a także zaznaczają, że w przypadku zaistnienia tzw siły wyższej, niewykorzystane karnety będą ważne w przyszłym roku na Festiwalu Cytadela i Twierdza.
 
 
O samej imprezie słów kilka:

Festiwal Fantastyki Twierdza  to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez dla fanów fantastycznych światów. Przez pięć lat trwania imprezy wytworzył się klimat,  którego nie da się powtórzyć na żadnym innym wydarzeniu. Impreza w przeciwieństwie do większości konwentów, odbywa się na terenie zabytkowej, pełnej tajemnic fortyfikacji.  W tym roku VI edycja planowana jest w terminie 3-5 września 2021 w Giżycku.

Niesamowitą atmosferę tworzą wieczorne koncerty, fire show, prelekcje, wykłady, spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, wystawy, sesje zdjęciowe,  gry planszowe, role playing games, elektroniczne, retro, terenowe oraz Fantasmagorium, czyli wioski tematyczne z fantastyczną scenografią, wśród której można spotkać postaci z różnych uniwersów umiejscowione w pięknej scenerii zabytkowej Twierdzy Boyen.  Po odwiedzeniu strefy Fantastycznych Wystawców, można odpocząć w naszych klimatycznych karczmach.

Jednak przede wszystkim niepowtarzalny charakter imprezom nadają Uczestnicy, Goście, Twórcy atrakcji i Cosplayerzy, Wystawcy, Wolontariusze i Organizatorzy, tworząc wielką fantastyczną Ekipę! To właśnie ta niesamowita energia, która między nimi powstaje tworzy to nieuchwytne „coś" za czym się tęskni przez cały rok!


comments powered by Disqus