Liga 20akrowców

Autor: Ivan Redaktor: Ivan aka Immortal

Dodane: 10-08-2007 20:15 ()


"Ziemia jest wszystkim" to prawda znana każdemu graczowi RedDragona. Większa powierzchnia księstwa to więcej wojska, większe zyski, słowem więcej siły. Pierwsze wojny zaczyna się toczyć na księstwach mających co najmniejkilkanaście tysięcy akrów, celem do osiągnięcia jest 100 - 200 tysięcy. Ale gra zna też i mniejsze księstwa - do niedawna jeszcze zaczynało się z 100 akrów, szybko dokupując ziemię, a nawet jeszcze mniejsze - administratorzy do pełnienia swoich funkcji używają księstewek jednoakrowych... Stąd co jakiś czas pojawiały się pomysły stoczenia wojen dla zabawy w takich właśnie tycich rozmiarach.

Jako że gra jest cały czas rozwijana i ciągle coś się dzieje, pomysł taki został ostatnio wprowadzony w życie przez administratorów i teraz możecie wziąć udział w Lidze 20akrowców. Niby na takim lilipucim księstewku wszystkiezasady i wzory, cała mechanika obowiązują tak samo, jednakże skala powoduje, że coś doskonale znane z skali kilkudziesięciu tysięcy, przelicza się zupełnie inaczej.Zresztą wysyłanie milionów żołnierzy to statystyka, ale gdy ma się ich z dwie setki, to utrata każdego jednego boli.

Dla zwycięzców Ligi 20akrowców przewidziano nagrody - niedostępne drogą kupna gadżety RedDragona z naniesioną na nie ksywą zwycięzcy. Dodatkową atrakcją jest też to, że będzie grana nierówno w stosunku do standardowych er RedDragona, będzie się toczyć nawet w przerwie pomiędzy nimi, gdy stara era się zakończy, a wszyscy będą niecierpliwie oczekiwać startu nowej.

RedDragon


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...