„Transformers: The Movie” w wypasionym wydaniu, na które bezwzględnie zasługuje!

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 03-06-2021 12:59 ()


Dekady przed pojawieniem się Michaela Baya roboty Hasbro zadebiutowały na dużym ekranie w filmie Transformers: The Movie. Obraz nie zrobił gigantycznej kasy latem 1986 roku. Jednak od tego czasu przeszedł do historii jako istotny element mitologii Transformers. To także ostatnie występy Orsona Wellesa i Scatmana Crothersa, którzy użyczyli głosów odpowiednio Unicronowi i Jazzowi. Wkrótce fani będą mogli obejrzeć epicką historię w ultrawysokiej rozdzielczości. Aby uczcić 35. rocznicę filmu, jeszcze w tym roku pojawi się nowa, wyczekiwana premiera w rozdzielczości 4K.

35. edycja jubileuszowa obejmie transfer filmu 4K na panoramicznym ekranie z HDR, Dolby Vision i Dolby Atmos. Pudełko SteelBook z grafiką autorstwa Matta Fergusona, który również zilustrował limitowaną edycję litografii 18x24, która była dostępna w przedsprzedaży (niestety już się wyprzedała)! 

W zestawie znajdą się również pełnowymiarowe storyboardy, a także usunięte, alternatywne i rozszerzone sceny. Fani będą mogli również posłuchać komentarza dźwiękowego reżysera Nelsona Shina, konsultanta ds. fabuły Flinta Dille'a i aktorki podkładającej głos Arcee - Susan Blu. Inni członkowie obsady, w tym Greg Berger (Grimlock), Neil Ross (Stag), Dan Gilvezan (Bumblebee) pojawiają się w „Til All Are One” - nowym dokumencie celebrującym rocznicę powstania filmu. Dokument zawiera również występy kompozytora Vince'a Dicoli i autora piosenek Stana Busha. Widzowie będą mogli nawet obejrzeć akustyczne wykonania dwóch największych utworów Busha do ścieżki dźwiękowej („The Touch” i „Dare”) w osobnym filmie.

The Transformers: The Move 35th Anniversary Edition trafi do sklepów 31 sierpnia 2021 r. 


comments powered by Disqus