Cytadela - odwołanie edycji 2021

Autor: Dorota Filipczak – Brzychcy Redaktor: Motyl

Dodane: 25-05-2021 06:48 ()


Niestety i w tym roku mamy dla Was złe wieści… Cytadela 2021 nie odbędzie się. Przyczyn jest mnóstwo, a na ich przedzie stoi niepewność i brak przewidywalności, jeśli chodzi o rozwój pandemii i idące za nią obostrzenia.
 
To nie znaczy, że się poddajemy – 2022 rok wydaje się nam wreszcie czasem, w którym życie zacznie wracać do normalności. To na pewno będzie proces – ale patrzymy optymistycznie, więc Cytadela 2022 odbędzie się choćby i inwazja obcej cywilizacji nas dotknęła – najwyżej wpadną na dobrą imprezę.
 
Wszystkie zakupione rok temu bilety zachowują ważność i będziecie mogli je wykorzystać albo na przyszłorocznej edycji, albo jeszcze w tym roku!
 
 
Zapytacie – ale jak to?
 
Otóż podejmujemy wyzwanie i zaczynamy przygotowania do Festiwalu Fantastyki @Twierdza 2021! Patrząc na ubiegły rok termin powinien zmieścić się w okienku luzowania obostrzeń.
 
Na pewno imprezę będziemy dostosowywać do wymogów, na pewno część jej elementów zmieni się lub ewoluuje – ale to dla nas wspaniałe wyzwanie, w którym mam nadzieję, weźmiecie udział także Wy nasi kochani Uczestnicy!
 
Jaka Wasza rola, zapytacie?
 
Impreza z powodu cięć budżetowych straciła dofinansowanie. Będzie zatem finansowana z biletów i… cegiełek – podjęliśmy w tym roku decyzję o CROWDFUNDINGU! Zatem sprzedaż biletów – early birds ruszy tylko i wyłącznie w tej formie.
 
Jeżeli zbierzemy budżet na pokrycie kosztów i obostrzenia pozwolą, impreza się odbędzie!
 
Dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie!
 
Bardzo wierzę w to, że uda nam się w tym roku spotkać!
 
W imieniu całego teamu Cytadeli i Twierdzy:
Dorota Filipczak – Brzychcy

comments powered by Disqus