Zmian w Red Dragonie ciąg dalszy

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 09-08-2007 12:31 ()


Kolejne usprawniające grę zmiany wprowadzili administratorzy gry Red Dragon.

 

Za forum Red Dragon: 

 

Uporządkowane zostały zakładki imperatorskie, a dokładniej te ich wersje, gdy są one niedostępne. Niektóre z nich generowały niekompletne tabelki, inne nie do końca słuszne komunikaty.

 

Z zmianami często jest tak jak z górą lodową - widoczny jest tylko wierzchołek.Albo jak z wypowiedziami naszych polityków - sens jest gdzieś głęboko ukryty. Z tą różnicą, że w zmianach jakby częściej jest tam naprawdę.

Ostatnie dwie zmiany miały dodatkowo taki właśnie ukryty sens: zwiększenie przejrzystości dla nowych graczy. Zastąpienie łamigłówek w rodzaju `Będziesz mógł wykonać atak dopiero po zakończeniu okresu ochronnego` sformułowaniami jaśniejszymi i jeszcze najlepiej linkującymi do odpowiedniego miejsca w manualu.Wszystko to ma działać, tam gdzie obracają się nowi gracze - na Guestloginie, w Nauce, na księstwach bezkoalicyjnych.

Zapewne któryś jeszcze wpis w manualu będziemy poprawiać. Gdzieś jeszcze dodamy link, ale kod po temu jest już przygotowany, a sformułowania z pewnością jaśniejsze.

Nie jest to też koniec zmian tego rodzaju, czekają jeszcze na stworzenie np. podpowiedzi w momencie zatrudniania wojska w na księstwie które ma dwa dni.

 

źródło: reddragon.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...