Największy sekret - nowa długo oczekiwana książka Rhondy Byrne

Autor: HarperCollins Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 15-04-2021 06:49 ()


Rhonda Byrne, autorka światowego fenomenu „Sekret” przedstawia nowe, długo oczekiwane dzieło – „Największy sekret” - zaproszenie do odkrycia prawdziwego i trwałego szczęścia, które pomoże każdemu rozwiać lęki, niepokój i ból.

„Największy sekret” otwiera drogę do życia w błogości i niczym niezmąconym szczęściu. Wypełniają go praktyczne rady, które z łatwością i natychmiast można zastosować w codziennym życiu, a wzbogacają prawdy odkrywające przed czytelnikiem zupełnie nową rzeczywistość. Poradnik, na który czekały miliony osób na całym świecie, ukazał się teraz też w Polsce. 14 kwietnia 2021 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins Polska pozycja trafiła do sprzedaży. Książka stanowi wyjątkowy drogowskaz w tych trudnych czasach, w których, jak nigdy, potrzebujemy szczęścia.

Po wydaniu „Sekretu” w 2006 roku życie Rhondy Byrne odzwierciedlało jej pozytywny stan pod każdym względem - szczęścia, zdrowia, związków i finansów. Jednak pomimo obfitości radości i dobroci w życiu, coś skłoniło ją do dalszego poszukiwania prawdy - całej prawdy. To, czego ostatecznie się nauczyła, ponad 10 lat po wydaniu „Sekretu”, jest zawarte w tej książce.

„Sekret” pokazywał, jak zostać tym, kim chcesz być, robić to, czego pragniesz, i mieć to, co chcesz mieć. Nic się nie zmieniło. To uniwersalna prawda obowiązująca i dzisiaj, i wczoraj, i jutro.

Z kolei ta książka objawia największe odkrycie, którego może dokonać człowiek, i pokazuje sposób, w jaki możesz wyzbyć się negatywnych myśli, uwolnić się od problemów i tego wszystkiego, co niechciane, by wieść życie pełne nieustającego szczęścia.

Nie ma nic lepszego.
Z wielką radością oddaję w twoje ręce „Największy sekret”.

- Rhonda Byrne „Największy sekret”

 

O KSIĄŻCE

Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność

Ta prawda umykała przez tysiące lat, ponieważ nie widzimy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu.

W „Największym sekrecie” znajdują się odpowiedzi na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, a dzięki proponowanym praktykom mogą spełnić się pragnienia.

Oto największe objawienie w życiu. Oto  przeznaczenie.

„Największy sekret” tkwi w mądrości nauczycieli z przeszłości i teraźniejszości. Są wśród nich: Sailor Bob Adamson; Julian Barbour; David Bingham; Deepak Chopra, MD; Anthony DeMello, SJ; Hale Dwoskin; Peter Dziuban; Jan Frazier; Joel Goldsmith; Dr med. David R. Hawkins; Michael James; Byron Katie; Loch Kelly; J. Krishnamurti; Dr Robert Lanza; Peter Lawry i Kalyani Lawry; Lester Levenson; Francis Lucille; Shakti Caterina Maggi; Ramana Maharshi; osobista nauczycielka Rhondy; Mooji; Jac O’Keeffe; Sri Poonja; Zakon Różanego Krzyża; Peter Russell; Rupert Spira; Eckhart Tolle; Upaniszady; Alan Watts; Pamela Wilson; Paramahansa Yogananda.

„Największy sekret” to milowy krok w zrozumieniu, przenoszący czytelnika poza świat materialny, do miejsca, w którym istnieją wszystkie możliwości. Z każdym wglądem ujawnia się prawda o naturze i życiu człowieka, a wraz z nią zdolność do zakończenia cierpienia i pokonania wszelkich przeszkód oraz życia w głębokiej radości.

Kiedy w pełni poznasz swoją tożsamość, cierpienie i trudności znikną, a strach i negatywne emocje ulecą. Umysł się wyciszy. Przepełnią cię radość, optymizm, spełnienie, poczucie dostatniości i niezmąconego spokoju. Takie życie stanie się twoim udziałem.

- Rhonda Byrne „Największy sekret”

 

O AUTORCE:

Rhonda Byrne jest twórczynią „Sekretu”, filmu dokumentalnego, który podbił świat w 2006 roku, zmieniając życie milionów ludzi i dając impuls do powstania ruchu o globalnym zasięgu. Również w 2006 roku wydała książkę o tym samym tytule, którą przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków. „Sekret” do dziś utrzymuje się na liście bestsellerów. Inne książki Rhondy – Siła (2010), Magia (2012) i Bohater (2014) – również zyskały status bestsellerów.

Rhonda urodziła się w Australii. Obecnie mieszka w Kalifornii.

Tytuł: „Największy sekret”

Autor: Rhonda Byrne

ISBN: 978-83-276-6666-6

Cena: 44,99 zł

Gatunek: poradnik

Format: 153x200

Oprawa twarda z obwolutą

Liczba stron: 276

Tłumaczenie:  Laura Halicz

E-book: 34,99 zł

Premiera: 14 kwietnia 2021

W dn. 14-28 kwietnia 2021 dostępność tylko w Empiku

 


comments powered by Disqus