„Uderzenie” - tom 2 „Wojen Palladowych” Marko Kloosa - już 9 kwietnia

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 30-03-2021 20:41 ()


Już 9 kwietnia ukaże się drugi tom Wojen Palladowych Marko Kloosa - „Uderzenie" (kontynuacja „Wstrząsów wtórnych”).
 
Wreszcie nowa wizja i nowatorski świat! "Uderzenie" trzyma w napięciu od pierwszego słowa - czekałem na ten tom!
Jarosław Grzędowicz
 
Przeczytałem „Uderzenie” za jednym podejściem, skończyłem w środku nocy i od razu chcę następny tom! 
George R. R. Martin

 

O KSIĄŻCE:

Gdy ktoś znajdzie się po niewłaściwej stronie rozpętanego nierozważnie konfliktu, zazwyczaj płaci za to wysoką cenę. W przypadku Adena Jansena oznacza to konieczność przyjęcia nowej tożsamości i ukrywania przeszłości. Przeszłość ma jednak to do siebie, że lubi o sobie przypomnieć. Oczywiście, w najmniej odpowiednim momencie.

Okupowana Gretia, rozdarta pomiędzy reformatorami a lojalistami, ponownie staje się areną krwawych rozgrywek. Świetnie zorganizowani buntownicy są gotowi do wywołania powstania na niespotykaną dotąd skalę. Nadchodzi nieuniknione starcie, z którego tylko nieliczni ujdą z życiem, a nikt nie wyjdzie bez ran.

Wielka polityka, spiski, zaciekła walka z bronią w ręku – ta wojna będzie się toczyć na wielu frontach. A każdy z nich spłynie krwią.


Nieuchronnie nadchodzi moment, w którym Aden musi zadać sobie pytanie kim jest, komu może ufać i o co powinien teraz walczyć.

 

O AUTORZE:

Powieściopisarz, dziennikarz i nieopłacany służący dwójki małych dzieci.

Ukończył Viable Paradise SF/F Writers’ Workshop.

Pisze przede wszystkim science-fiction i fantasy, ponieważ pasjami uwielbia te gatunki, odkąd mógł sobie wyrobić pierwszą kartę biblioteczną. Bywał również żołnierzem, księgarzem, dokerem, robotem z działu obsługi technicznej i administratorem sieci w korporacji.

Urodził się w Niemczech, lecz teraz mieszka z żoną i dwójką dzieci w amerykańskim stanie New Hampshire. Ich kwatera główna, Mroźny Zamek, strzeżona jest przez wędrowną sforę jamników.

 

 


comments powered by Disqus