„Anegdoty wojsławickie” Andrzeja Pilipiuka – ekskluzywny gratisowy ebook

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 13-02-2021 18:30 ()


Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego zbioru opowiadań bezjakubowych Czarna góra Andrzeja Pilipiuka! Przygotujcie się na kolejną dawkę niesamowitych historii!

„Anegdoty wojsławickie" – ekskluzywny gratisowy ebook!

Dla wszystkich, którzy kupią papierowe wydanie „Czarnej góry" Andrzeja Pilipiuka przed premierą (która jest 24 lutego), mamy ekskluzywny gratisowy ebook.

Niech głos zabierze sam autor Andrzej Pilipiuk:

Zbierałem się kilka lat — wreszcie siadłem i spisałem rozmaite dziwne historie, anegdotki i legendy związane z Wojsławicami. Opowieści, które przed laty słyszałem od Dziadków — Domiceli i Aleksandra Pilipiuków, od Ojca — Tadeusza „Wojtka” Pilipiuka oraz od wielu ludzi, z którym rozmawiałem. To opowieści o naszym miasteczku, o ludziach, którzy tu żyli. Jest to próba zapisu tego, co najbardziej ulotne — tradycji przekazywanej ustnie.

Jak zdobyć ebook:

Kup książkę „Czarna góra" Andrzeja Pilipiuka przed premierą (24 lutego) https://www.swiatksiazki.pl/czarna-gora-6720493-ksiazka.html%20 

Otrzymasz z księgarni mail z linkiem do pobrania ebooka. Maile wysyłane będą raz w tygodniu, w piątek (12.02; 19.02; 26.02).

Wszyscy, którzy do 12.02.2021 kupili książkę gdzie indziej niż tu: https://www.swiatksiazki.pl/, niech zgłoszą się pod adres anegdoty@fabrykaslow.com.pl wraz z dowodem zakupu "Czarnej góry".


comments powered by Disqus