Nowe polconowe wieści

Autor: Maciek 'Starlift' Dzierżek Redaktor: Miroe

Dodane: 02-08-2007 14:13 ()


Przede wszystkim - przedłużyliśmy o 15 dni (do 15 sierpnia) termin przyjmowania rejestracji internetowych. Po tym terminie zapisanie się przez sieć nie będzie możliwe, nie pozwolą nam na to ograniczenia techniczne.

 

W sprawach okołokonwentowych dwie informacje:

1. PKP Intercity niestety odmówiło udzielenia konwentowiczom zniżek na dojazdy. Wcale nas to nie zraziło - trwają rozmowy z PKP Koleje Regionalne i być może tu pójdzie nam lepiej.

2. Udało nam się zorganizować w akademikach kilkanaście pokoi dwuosobowych. Niestety wszystko wskazuje, że noclegi w nich będą trochę droższe - 27 zł/osobonoc zamiast 22,5 zł. Może to oznaczać, że jeśli ktoś poprosił o dwójkę będziemy musieli poprosić go przy rejestracji na Polconie o dopłatę różnicy (4,5 zł za noc). Sprawa jest w trakcie wyjaśniania, negocjujemy wytrwale z akademikami.

 

Dzięki nowej inicjatywie zaprzyjaźnionego Informatora Konwentowego mamy możliwość poszukania dogodnego dojazdu na Polcon, ew. zaproponowanie komuś miejsca w swoim samochodzie lub wspólnej podróży pociągiem. Wiadomo, że w grupie zawsze raźniej. Wystarczy, że wejść na stronę Informatora: http://www.informator.rpg.pl/wyjazd/Polcon-2007-n307.php - na dole można przeglądać aktualne propozycje oraz dodać własną.

 

Na Polconie pojawi się także kolejny gość z zagranicy. Będzie to Phil Kelly z Games Workshop, w którym pracuje od 1999 roku. Jego projekty to m.in. kampania Eye of Terror i Warhammer Armies: Bretonnians. Ostatnio pracował na nowym Eldar Codex.

 

To nie ostatni news związany z Games Workshop - oprócz premiery nowej edycji Talismanu odbędzie się jeszcze jedna premiera. Będzie to Warhammer 40 000 RPG!

 

Jeśli ktoś nie pamięta jak wyglądała filmowa reklama Polconu, to wystarczy, że włączy AXN - codziennie wyemitowane będą cztery reklamy Polconu. Oglądaj AXN, a na pewno nie ominie Cię filmowa zapowiedź fantastycznego wydarzenia roku. Szczegółowa rozpiska emisji do pobrania ze stron Polconowych.

 

Tutaj pobrać można także specjalnie przygotowane tapety polconowe. Niech Wasze pulpity też mają coś z tego fantastycznego święta.

 

Ostatnio zakończyliśmy konkurs na prelekcję o Warhammerze. Ostatecznie jury wybrało cztery prelekcje, które zostaną poprowadzone na Polconie i nagrodzone:

  • Mrok pod światem - czyli lochoznawstwo w WFRP 2ed. PL (Grzegorz 'Gregg' Bonikowski)
  • Światło, Miecz i Dźwięk - czyli jak zbudować klimat przygody rodem z Warhammera (Marcin Kocur)
  • Warhammer Fabularny w uniwersum 40.000 (Sylwek 'orth' Wróbel)
  • ...ponieśli i wilka, czyli o kultystach słów kilka (w Warhammerze) (Jarosław 'beacon' Kopeć)

Wszystkie informacje znajdziecie także na polconowych stronach.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...