Straszne historie Maszy i Disney - Opowieści z dreszczykiem

Autor: HarperCollins Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 30-10-2020 19:09 ()


Na półkach księgarskich zagościła nowa seria powieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać, a także dla tych, dla których te emocje są bardzo trudne i chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem! W cyklu nakładem HarperCollins Polska ukazały się dwa tytuły: „Opowieści z dreszczykiem. Straszne historie Maszy” oraz „Opowieści z dreszczykiem. Disney”.

Dwie wyjątkowe propozycje dla dzieci, które rozjaśnią dziecięce pokoje w jesienne noce i wieczory! Kto jest gotowy na odrobinę strachu i bardzo święcące książki?

 „Straszne historie Maszy” to propozycja dla maluchów z dziewięcioma uroczymi (i tylko trochę strasznymi) opowieści napisanych na podstawie serialu. Każda historia, której narratorką jest Masza, w zabawny, lekki i mądry sposób mówi o codziennych dziecięcych lękach. Bohaterowie boją się ciemności, wody, owadów albo koszmarnych snów i krok po kroku uczą się oswajać swoje obawy. 

Opowieści z dreszczykiem. Disney” to natomiast zbiór ośmiu historii ze świata bohaterów bajek Disneya. Podczas lektury dzieci na własnej skórze będą mogły się przekonać, co takiego przestraszyło groźną Królową Kier i dlaczego Kapitan Hak, który do tej pory bał się tylko jednego krokodyla, drży na samą myśl o pewnej dziwnej klątwie. Czy miły i pomocny Kubuś może na jedną noc zamienić się we Franken-Misia, i kto pojawi się w środku burzowej nocy w domu Myszki Miki. Zawarte w tej książce urocze (i tylko trochę straszne) historie z najbardziej znanymi bohaterami bajek Disneya w rolach głównych to propozycja dla dzieci, które uwielbiają się bać!

Każda historia opowiedziana w książkach dobrze się kończy, a wynikający z niej morał będzie punktem wyjścia do intrygujących rozmów z kilkulatkiem. Fantastyczne, świecące w ciemności, a przy tym bezpieczne dla dziecka okładki to dodatkowy atut książek!

Film promocyjny dla serii książek tutaj.

 

Więcej informacji o książkach na:

https://www.instagram.com/harperkids_polska/

https://www.facebook.com/KsiazkosferaHarperKids/

http://www.harpercollins.pl/

Książki dostępne w sprzedaży tutaj.

 

O KSIĄŻKACH:

Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem

Autor: Beata Żmichowska

Ilustrator: Animaccord

Oprawa: twarda

Objętość: 128 stron

Format: 185x235

Cena: 34,99

ISBN: 978-83-276-5922-4

Grupa docelowa: 3-7 lat

 

 

Disney. Opowieści z dreszczykiem

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Disney Storybook Art Team

Tłumaczenie: Regina Mościcka

Oprawa: twarda

Objętość: 128 stron

Format: 185x235

Cena: 34,99

ISBN: 978-83-276-5861-6

Grupa docelowa: 3-7 lat

 

 

 


comments powered by Disqus