Power Rangers - seria książek dla młodych wojowników!

Autor: HarperCollins Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 28-09-2020 15:31 ()


Nakładem HarperCollins Polska 30 września br. do sprzedaży trafi nowa seria książek Power Rangers Beast Morphers. W cyklu ukażą się dwa tytuły: „Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” oraz „Zadania i wyzwania z naklejkami”. To pozycje dla młodszych fanów wojowników zawsze stających w obronie dobra.

Power Rangers Beast Morphers powracają w wielkim stylu! Obie książki „Power Rangers Beast Morphers. Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” oraz „Power Rangers Beast Morphers. Zadania i wyzwania z naklejkami” to nie lada gratka dla fanów amerykańskiego serialu dla dzieci i młodzieży o niesamowitych przygodach tych bohaterów.

„Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” to książka w której młody czytelnik znajdzie opowieść o powstaniu Power Rangers i o pierwszych przygodach grupy ilustrowaną kadrami z serialu. Nie zabraknie ciekawych faktów, interesujących informacji oraz intrygujących ciekawostek na temat ulubionych, poszczególnych bohaterów serialu. Każdy Ranger ma cząstkę DNA pochodzącą od zwierzęcia, dlatego Czerwony Wojownik jest szybki jak gepard, Niebieski – silny jak goryl, a Żółty – zwinny jak królik. Oprócz tego młodzi czytelnicy-wojownicy mogą liczyć na różnorodne wyzwania w postaci testów, łamigłówek i innych ciekawych zadań, których rozwiązywanie może przynieść wiele satysfakcji! Niewątpliwą atrakcją są cztery plakaty do wycięcia.

„Zadania i wyzwania z naklejkami” to okazja do niekończącej się zabawy. Na ponad 30 stronach książki znajdują się zadania i łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności, które zapewnią mnóstwo świetnej rozrywki zarówno tym młodszym, jak i trochę starszym miłośnikom Czerwonego Wojownika i jego przyjaciół.  Dołączone do książki kolorowe naklejki będą dodatkową atrakcją – część można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część przykleić w dowolnym miejscu.

Go go Power Rangers! Power Rangers Beast Morphers, gdy się zjednoczą, ich moc jest niepowstrzymana!

 

Więcej informacji o książkach na:

https://www.instagram.com/harperkids_polska/

https://www.facebook.com/KsiazkoSfera

http://www.harpercollins.pl/

 

Książki dostępne w sprzedaży tutaj.

 

O KSIĄŻKACH:

Power Rangers. Rocznik. Fakty, bohaterowie, wyzwania

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Hasbro
Tłumaczenie: Paulina Zagórska
Oprawa: twarda
Objętość: 72 strony
Format: 216x285
Cena: 32,99 zł
ISBN: 978-83-276-5933-0
Grupa docelowa: 8+

 

 

Power Rangers. Zadania i wyzwania

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Hasbro
Tłumaczenie: Paulina Zagórska
Oprawa: miękka
Objętość: 32 strony
Format: 216x285
Cena: 26,99
ISBN: 978-83-276-5932-3
Grupa docelowa: 8+


comments powered by Disqus