Warsztaty tworzenia własnego grymuaru

Autor: Zagłębiowska Mediateka Redaktor: Motyl

Dodane: 31-08-2020 14:42 ()


Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu (ul. Kościelna 11) zaprasza do udziału w warsztatach „Tworzenie własnego grymuaru" prowadzonych przez Martynę Biesiadę, które odbędą się 22 września 2020 o godz. 18.00 w Sali edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki. Udział w warsztatach jest bezpłatny, lecz liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

Warsztaty „Tworzenie własnego grymuaru” będą wspaniałą okazją aby stworzyć coś oryginalnego i ciekawego. Prowadząca zajęcia poprowadzi uczestników przez wszystkie etapy tworzenia własnej księgi wiedzy magicznej. Wbrew nazwie, grymuaru nie trzeba wykorzystywać jako mistycznego, pełnego sekretów tomu. Stworzony wolumin może być także notatnikiem, szkicownikiem, pamiętnikiem czy po prostu, własnoręcznie zrobionym prezentem. Jeżeli jednak aspekt alchemiczny jest komuś szczególnie bliski, gotowego grymuaru można używać jako zbioru ulubionych przepisów kulinarnych. Zapraszamy.

Regulamin udziału w warsztatach „Tworzenie własnego grymuaru”:

  1. Warsztaty przeznaczone są dla uczestników powyżej 13. roku życia.
  2. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest podpisanie karty zgłoszeniowej oraz przesłanie jej na adres: multimediadladorosłych@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie jej osobiście do Multimediów dla Dorosłych (Zagłębiowska Mediateka, ul. Kościelna 11, poziom 0, w poniedziałki w godzinach 12.00-20.00, od wtorku do piątku w godzinach 8.00-20.00). Karty do pobrania ze strony www.biblioteka.sosnowiec.pl
  3. W przypadku uczestników poniżej 18. roku życia kartę zgłoszeniową podpisuje opiekun prawny.
  4. Warsztaty odbywają się w ramach projektu Fantastyka2020 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
  5. Warsztaty odbędą się w dniu 22.09.2020 o godz. 18.00.
  6. Uczestnikom warsztatów zapewnione zostaną wszelkie niezbędne materiały do stworzenia własnego grymuaru.
  7. Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny.
  8. W czasie trwania wydarzenia uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania wszystkich aktualnych zaleceń sanitarnych. W szczególności zaś do zasłaniania nosa i ust.
  9. O przyznaniu miejsca na warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Mamy 10 miejsc.
  10. Nadesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu

Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Trzy Plansze oraz Śląski Klub Fantastyki.

Patron honorowy: Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Patronat medialny: Czasopismo samorządowe Sosnowca „Kurier Miejski”, Miesięcznik społeczno-kulturalny „Śląsk”, TVP3 Katowice, oraz portale internetowe: Sosnowiec.pl, Sosnowiecki.pl, SielsiaKultura.pl, WiadomościZagłębia.pl, TwojeZagłębie.pl, Nakanapie.pl, Fahrenheit.net.pl, Ostatniatawerna.pl, Gavran fan-dom.pl, Fantasmarium.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.


comments powered by Disqus