Nowe komiksy ze świata Minecrafta

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 25-08-2020 15:55 ()


Uniwersum Minecrafta w nowej, komiksowej odsłonie! Wielka atrakcja zarówno dla wszystkich zwariowanych fanów Minecrafta, jak i wielbicieli komiksów.

 

Pamiętnik 8-bitowego wojownika
tom 3. Podróż przez pustynię
tom 4. Witajcie w Endzie!
Cube Kid
Scenariusz, rysunki, kolorystyka:
Pirate Sourcil, Jez, Oddolone

Tłumaczenie Agnieszka Wawrzkiewicz


Tom 3 i 4
Wiek: 5+
Premiera: 26 sierpnia
Kategoria: komiks
Tytuł oryginalny tomu 3 - Journal d'un Noob - tome 3 La traversée du désert
Tytuł oryginalny tomu 4 – Bienvenue dans l’end
ISBN Tom 3: 978-83-7686-902-5
ISBN Tom 4: 978-83-7686-903-2
Format: 220x295
Oprawa: miękka
Liczba stron tom 3: 45
Liczba stron tom 4: 45
Cena: 27,90

Kolejna wyprawa bohaterów Minecrafta - najpopularniejszej gry na świecie! Runt i Blurb zabierają czytelników w podróż pełną niesamowitych przygód.

Przyjazne ilustracje i przystępna fabuła - od których warto zacząć przygodę z czytaniem.

Przygody młodego wieśniaka, który marzy, by stać się wojownikiem w komiksowej odsłonie!
Runt nie jest wieśniakiem jak inni. Po pierwsze kultura marchwi tak naprawdę go nie interesuje, a handel jeszcze mniej. To, czego chce, to być wojownikiem! Pewnego dnia zbiera się na odwagę i opuszcza rodzinne miasteczko. Spotyka Blurpa, zombiaka, który marzy o byciu człowiekiem, i razem wyruszają na niezwykłą przygodę...

TOM 3 i 4
Przed Wami kolejne porywające przygody Runta i jego drużyny! Tym razem bohaterowie będą chcieli odnaleźć i aktywować portal prowadzący do Endu, aby tam zmierzyć się z potężnym smokiem. Okazuje się jednak, ze aktywacja portalu nie jest taka prosta, jak mogłoby się to wydawać... Szczególnie kiedy niespodziewanie na drodze staje przyjaciel Marguerity z dawnych lat, Alberic. Czy Marguerita stanie na wysokości zadania? Czy Runt jest już prawdziwym wojownikiem? I co ukrywa Alberic? Zapraszamy do lektury najnowszej opowieści z nieoficjalnej serii Minecraft!


Pirate Sourcil jest ilustratorem i francuskim autorem komiksów, znanym z komiksowej serii Le Joueur du Grenier. We współpracy z Jez i Oddolone stworzył adaptację powieści Cube Kida.

Cube Kid jest amerykańskim autorem mieszkającym na Alasce, znanym na całym świecie twórcą serii Pamiętnik 8-bitowego wojownika.


comments powered by Disqus