Keanu Reeves jako scenarzysta i... nieśmiertelny bohater komiksowy

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 18-07-2020 16:15 ()


Keanu Reeves zadebiutuje jako współautor 12-częściowej miniserii dla Boom! Studios. BRZRKR ma być pełną akcji i ultra brutalną serią, która koncentruje się na nieśmiertelnym wojowniku kroczącym przez świat od wieków, ale obecnie wykonuje niebezpieczne prace dla rządu USA w zamian za prawdę o swoim istnieniu. Reeves będzie współtworzył serię wraz z Mattem Kindtem, a stroną graficzną zajmie się Alessandro Vitti. Poniżej kilka okładek BRZRKR.

Keanu Reeves w wywiadzie wspomniał, że chociaż bohater jest nieśmiertelny, musi też się ukrywać. Więc udaje, że umiera, a później idzie dalej. Na początku serii układa się z władzami USA w zamian za pomoc w ustaleniu, kim jestem, dlaczego nie umiera i jak mógłbym się uwolnić od nieśmiertelności. Oczywiście są ukryte motywy po obu stronach umowy. Reeves dodał, że postać ta jest nie tylko ponurym dupkiem, ale także ciepłym facetem z niezłym poczuciem humoru, chociaż z pewnością jest „zmęczony światem” z powodu swojej przeszłości. BRZRKR przyjrzy się takim tematom jak natura przemocy, moralność, etyka oraz sztuka wyboru.

Chociaż BRZRKR zadebiutuje jako komiks, może zostać zekranizowany, a Keanu Reeves jest bardziej niż chętny do odegrania głównej roli. „Chciałbym zagrać w BRZRKR” - powiedział Reeves. „To naprawdę zabawna historia, więc jeśli nie ja, to mam nadzieję, że ktoś w niej zagra”. BRZRKR będzie wydawany co miesiąc, począwszy od 7 października 2020 r.

Galeria


comments powered by Disqus