W każdym z nas drzemią Uśpione Pragnienia...

Autor: Prószyński i Spółka Redaktor: Motyl

Dodane: 04-07-2020 10:09 ()


W każdym z nas drzemią uśpione pragnienia. Wydaje nam się, że życie innych jest bardziej atrakcyjne od naszego, łatwiejsze, lepsze... Co się stanie, kiedy nowo poznane przyjaciółki zaczną sobie zazdrościć rodziny, kariery? Która z nich zrobi wszystko by to życie stało się jej własnością?

Już 16 lipca na rynku wydawniczym pojawi się najnowsza książka Agaty Kołakowskiej. Autorka powraca w wielkim stylu i od pierwszej strony trzyma czytelnika w napięciu i niepewności. Kluczy, wprowadza w ślepe zaułki i zaskakuje!

 

Opis:

W grudniową noc dochodzi do wypadku. Dwie kobiety tkwią na leśnym odludziu w zmiażdżonym samochodzie. Auto staje się pułapką bez wyjścia. Znikąd pomocy, a upływający czas działa na ich niekorzyść. Magda i Bianka poznały się pół roku wcześniej. Od pierwszych chwil znajomości poczuły się sobie bliskie. Jakby ich relacja była intuicyjna, zawiązana na głębszym poziomie. Magda jest mężatką, matką dwójki dzieci, nauczycielką angielskiego pracującą dorywczo w radiu, a Bianka reportażystką, która żyje w wolnym związku. Choć tak wiele je różni, to łączy więcej, niż są skłonne przypuszczać. Bianka zaczyna zbliżać się do Magdy i jej rodziny, zafascynowana tym, czego sama nie posiada. Magdalena zaś, dzięki Biance, konfrontuje się z dotychczasowym życiem i swoimi potrzebami. Obie dotykają tego, co dla nich trudne i niewygodne.

Kobiety nawzajem wikłają się w swoje losy. Ta relacja zmienia każdą z nich i staje się pretekstem do działań, które doprowadzą je do miejsca pośród lasu, gdzie walcząc o swoje życie, będą mierzyć się z konsekwencjami wcześniejszych wyborów.

Emocjonalna historia o życiu, które w plątaninie ścieżek szuka tej jedynej prostej.

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka piętnastu powieści obyczajowych.


comments powered by Disqus