Czerwcowe nowości w Fabryce Słów

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 02-06-2020 15:35 ()


Jakie tytuły planuje w czerwcu Fabryka Słów? Zapraszamy do zapoznania się z fabrycznymi nowościami.  

 

TRAKTAT O HIGIENIE. Z DZIEJÓW DRA SKÓRZEWSKIEGO
(E-BOOK)

W książce znajdziecie wszystkie dotychczas wydane opowiadania o Doktorze Skórzewskim.

Blisko 900 stron opowieści o najwaleczniejszym medyku wszech czasów!

Dowiedz się skąd Skórzewski pochodzi i co go pchnęło na trudną drogę medycyny. Jak narodziło się jego obsesyjne zainteresowanie epidemiologią. Dlaczego do końca życia pozostał samotnikiem
i dlaczego bez lęku spogląda w twarz Zarazie
rzucając jej wyzwanie.

Cała znana do tej pory historia tej wyjątkowej postaci zebrana i ułożona chronologicznie przez samego autora!

W KSIĘGARNIACH INTERNETOWYCH OD 1 CZERWCA!UPIÓR W RUDERZE

Jak może się skończyć przygoda, w której biorą udział trzy niezbyt rozgarnięte dziewoje i zdobyczna armata Pradziadunia? Wiadomo - wystrzałowo!
Ale to dopiero początek ambarasu!

Bo przejście ze stanu ciała do stanu czystego ducha jest relatywnie proste. Gorzej, że gdy ciało grzeszne za życia pozostawia na czystym duchu pewne...przybrudzenia. Kwalifikuje się wtedy dusza do pokutowania, a pokutowanie jest męczące. Ale to nie znaczy, że nie może być zabawne.

Pałac w Liszkowie, przerobiony na potrzeby rzeczonej pokuty, na najprawdziwszy Straszny Dwór, stanie się zatem areną zdarzeń nieprawdopodobnych. I przerażających. I wielce zabawnych. Oczywiście, w zależności od tego, którego uczestnika owych wydarzeń o zdanie zapytacie.

W KSIĘGARNIACH OD 19 CZERWCA!
SYBIRPUNK VOL. 2

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy aby na pewno się skończyło?

Saszka zwany Chudym jest teraz Poważnym Panem Przedsiębiorcą, ma własny zakład, odbiorców, obraca grubą kasą... Człowiek może nawet z dzielnicy się wyprowadzić, ale dzielnica z człowieka nie wyjdzie nigdy.

Rozbabrana latem sprawa wraca ze zdwojoną mocą, gdy kolejne wątki zaczynają splatać się w piękny, równiutko ułożony węzeł zaciskowy pętli. Nad czyją głową? Cóż, to się dopiero okaże, ale Chudy zrobi wszystko, aby na szafot wszedł ktoś zupełnie inny.

W KSIĘGARNIACH OD 26 CZERWCA!


comments powered by Disqus