Spotkaj się online z Reginą Brett, Dmitrijem Glukhovskim i z Raphaelem Bobem-Waksbergiem

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 20-05-2020 18:42 ()


Maj jest szczególnym miesiącem dla Czytelników – tego miesiąca co roku odbywają się Warszawskie Targi Książki. W związku z zaistniałą sytuacją tradycyjne Targi zostały odwołane. Chcąc jednak podtrzymać ideę tego wielkiego święta wielbicieli książek, wydawnictwo Insignis wraz z Empikiem zaprosiło trzech wydawanych przez siebie autorów do udziału w wirtualnych spotkaniach z czytelnikami.

Spotkania będą wspierane przez tłumacza z języka angielska oraz tłumacza migowego i można w nich uczestniczyć za pośrednictwem facebookowego profilu Empik.com: https://www.facebook.com/empikcom/.

Spotkania będą składać się z dwóch części. W pierwsze odbędzie się rozmowa prowadzącego z autorem a w drugiej wszyscy uczestnicy spotkania online będą mieli okazję zadać pytanie autorowi.

Regina Brett – autorka bestselerów między innymi „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś cudem”. Nakład wszystkich jej książek w Polsce przekroczył milion egzemplarzy.

Zapraszamy w czwartek 21 maja o godz. 18, Facebook.com/Empikcom

Dmitry Glukhovsky – legendarny twórca postapokaliptycznego świata Metro 2033.

21 maja (czwartek), godz. 20, Facebook.com/Empikcom

Raphael Bob-Waksberg – twórca i producent wykonawczy serialu Netfliksa „BoJack Horseman”.  Autor wydanej niedawno w Polsce książki „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” – bajecznie niebanalnego zbioru opowiadań o miłości – najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie.

24 maja (niedziela), godz. 18.00, Facebook.com/Empikcom.


comments powered by Disqus