Wszyscy Nieskończeni na pokładzie, czyli audiobookowy „Sandman” odkrywa swoje sekrety...

Autor: Ewelina Sikorska Redaktor: Paridae

Dodane: 13-05-2020 14:46 ()


Platforma z podcastami i audiobookami, Audible Oryginal ogłosiła, że 15 lipca odbędzie się premiera jej najnowszej produkcji - słuchowiska opartego na kultowym komiksie Sandman Neila Gaimana. Jego bohaterem był tytułowy Sandman, czyli Sen/Morfeusz (w tej roli usłyszymy Jamesa McAvoya), jeden z siedmiorga Nieskończonych, który na początku XX wieku, w końcu wolny po latach niewoli u pewnego brytyjskiego okultysty, postanawia odbudować swoje zrujnowane królestwo. Nie będzie to łatwe, bo co rusz będą dopadać go duchy przeszłości.

Adaptacją komiksu i reżyserią słuchowiska zajął się Dirk Maggis, a pieczę nad projektem objął Neil Gaiman, którego jednocześnie usłyszymy w tej produkcji jako narratora. Pierwszy sezon audiobookowego Sandmana ma opierać się na trzech pierwszych komiksowych tomach: Preludiach i nokturnach, Domu lalki i Krainie snów. Na razie nie zdradzono, ile sezonów twórcy mają w planach. Warto wspomnieć, że oprócz tej adaptacji wciąż powstaje netflixowa wersja tego kultowego komiksu, za którą odpowiedzialny jest David S. Goyer (Mroczny Rycerz).

A oto cała obsada audiobookowego Sandmana i pierwsza zapowiedź, a tu znajdziecie link do słuchowiska, jeśli ktoś chciałby się z nim zapoznać w pre-orderze.


comments powered by Disqus