Komunikat od organizatorów Festiwalu Cytadela

Autor: Festiwal Cytadela Redaktor: Motyl

Dodane: 22-04-2020 17:39 ()


Kochani Cytadelowicze, jeszcze do niedawna mieliśmy ogromną nadzieję, że koniec czerwca to bezpieczny termin dla festiwalu, jednak sytuacja związana z epidemią koronawirusa ulega dynamicznym zmianom i nie wygląda niestety na to, żeby szybko wróciła do normy.
 
 
W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przenosimy Festiwal Cytadela na 25 – 27 czerwca 2021 roku.
 
Jednocześnie zapraszamy na nasz siostrzany Festiwal Fantastyki Twierdza, który odbędzie się w terminie 4-6 września 2020 w Twierdzy Boyen w Giżycku, na którym pojawi się część programu Cytadeli.
Ważna informacja! - zakupione bilety możecie wykorzystać na zbliżającym się Festiwalu Twierdza, albo na przyszłorocznej edycji Cytadeli, do czego gorąco Was zachęcamy.
 
Osoby, które zakupiły pakiety specjalne z koszulką – jeśli wybierzecie tegoroczny Festiwal Twierdza – w pakiecie będzie koszulka z grafiką dedykowaną na tę imprezę. Koszulki z Szamanką przygotujemy dla Was w przyszłym roku.
 
Jeśli jednak żadna z powyższych dat Wam nie pasuje – zwrócimy należność za bilety:
 
Dla całego zespołu tworzącego Festiwal Cytadela jest to ciężka sytuacja – bardzo liczymy na Wasze Wsparcie i zrozumienie. Uważajcie na siebie i dbajcie o zdrowie, żebyśmy już wkrótce mogli się zobaczyć na Siostrzanych Festiwalach!

comments powered by Disqus