Zmiana daty Pyrkonu!

Autor: Pyrkon Redaktor: Motyl

Dodane: 16-03-2020 16:13 ()


Szanowni Państwo, Drodzy Pyrkonowicze, wspominaliśmy o tym w poprzednim oświadczeniu i powiemy to raz jeszcze - nie ma dla nas ważniejszej rzeczy niż Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Obiecaliśmy Wam również, że żadnej decyzji związanej z Waszym dobrem nie podejmiemy lekkomyślnie. Z tego powodu w ciągu ostatnich dni obserwowaliśmy rozwój sytuacji, słuchaliśmy oficjalnych oświadczeń władz Polski, wczytywaliśmy się w Wasze głosy i analizowaliśmy wszystkie fakty przed którymi nas postawiono.

W trosce o bezpieczeństwo każdej osoby, która znalazłaby się na Pyrkonie podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Festiwalu na późniejszy.

Nową datą Pyrkonu jest 10-12 lipca 2020.

Zapewniamy Was, że wszystkie dotychczas zakupione bilety pozostają ważne. Tych z Was, którzy ze względu na nowy termin nie będą mogli uczestniczyć w Festiwalu, uspokajamy - będziecie mogli oczywiście zwrócić bilety. Jesteśmy w kontakcie z Eventimem i na dniach przedstawimy Wam procedurę, jak o zwrot się ubiegać.
Całą naszą drużynę organizującą Pyrkon czeka teraz ogrom pracy związanej z przeniesieniem wydarzenia. Kontaktujemy się już z gośćmi, twórcami programu, wystawcami i wolontariuszami - pytamy o ich dostępność i dalszą gotowość do udziału w Pyrkonie.

O wszelkich zmianach, wynikających z nowego terminu, będziemy informować Was najszybciej jak to będzie możliwe. Zrobimy wszystko, aby jakość Festiwalu nie ucierpiała w tej całej operacji. Wiemy też, że możemy jak zawsze liczyć na Wasze wsparcie - jesteście wspaniałą społecznością, dzięki której odkrywamy w sobie wciąż rosnącą motywację do organizacji imprezy.

Od lat tworzycie z Pyrkonu Fantastyczne Miejsce Spotkań i mamy nadzieję, że tym razem też pokażecie, że nic nie jest w stanie pokonać ducha Pyrkonu! A w tych trudnych chwilach dbajcie proszę o zdrowie swoje i Waszych bliskich, słuchajcie oficjalnych komunikatów rządowych, dbajcie o higienę, zostańcie w domach i nie dajcie się wirusowi. Trzymajcie się zdrowo i niech moc będzie z Wami!


comments powered by Disqus