Gobliny nadają

Autor: Miroe Redaktor: Miroe

Dodane: 24-07-2007 11:10 ()


Pokaż się na Goblikonie!

Podczas Goblikonu można będzie obejrzeć wystawę prac plastycznych o tematyce fantastycznej. Okazuje się, że miejsca wystawowego jest dość dużo, żeby zaprosić również Szanownych Pasażerów stacji kosmicznej do współuczestniczenia w wystawie. Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysłanie swoich zgłoszeń na adres muscat@goblikon.org

Prace, oprawione w pass par tout (ramka z kartonu z wyciętym  "okienkiem", przez które widać rysunek) i z przylepioną u dołu karteczką z tytułem i nazwiskiem/imieniem/pseudonimem autora, muszą dotrzeć na konwent już w piątek, najlepiej rano. Ze względu na charakter prezentacji preferowane są formaty od A4 do B3 (mniej więcej) i techniki bardziej wyraziste niż np. ołówek. Organizatorzy nie przyjmują prac o treściach obraźliwych i kontrowersyjnych obyczajowo (rasistowskich, pornograficznych itp.)!!!

 

"Space Goblin" atakuje!

Jednocześnie organizatorzy mają wielką przyjemność ogłosić, że na tegorocznej edycji „Goblikonu” swoją premierę będzie miała w pełni autorska, absolutnie szalona, stworzona specjalnie na potrzeby konwentu gra planszowa „Space Goblin”.

 

Strona Goblinkonu: www.goblikon.org 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...