Polconowe wieści

Autor: Maciek 'Starlift' Dzierżek Redaktor: Miroe

Dodane: 24-07-2007 10:58 ()


1. Dzięki wsparciu naszego sponsora generalnego (telewizja AXN Sci-Fi) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego możemy utrzymać akredytację indywidualną na poziomie 50 zł, aż do rozpoczęcia Polconu, a nawet na nim! Oznacza to, że jesteśmy pierwszym Polconem od kilkunastu lat, na którym cena nie rosła wraz ze zbliżającym się konwentem. Akredytacja grupowa (minimum 5 osób, 40 zł/osoba) dostępna będzie do 15 sierpnia i liczy się data wpłaty.

2. Konkurs Warhammerowy przedłużamy do 27 lipca na prośbę koordynatora bloku rpg. Można więc jeszcze nadsyłać zgłoszenia i wygrać cenne nagrody. Szczegóły na stronie: http://warszawa2007.polcon.pl/page1.php?lang=pl&id=wiesci

3. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi darmowych wejściówek dla prelegentów wyjaśniamy, że podzieliliśmy prelegentów na dwa typy. Pierwszy to prelegent-fan. Jest to osoba, która czuje się fanem, chce opowiedzieć coś ciekawego i podzielić się swoim hobby. Płaci normalną akredytację i uczestniczy jako prelegent w całym Polconie. Dodatkowo dla takich osób sponsorzy (którym zależy na tym, by dotrzeć do osób szczególnie zaangażowanych) przygotowali zestaw upominków-niespodzianek (na razie możemy zdradzić tylko, że jego wartość jest znaczna). Drugi typ osób chcących współtworzyć program to prelegent-obserwator. Taka osoba lubi fantastykę, ale nie czuje się członkiem społeczności fanów współtworzących konwent. Jako prelegent otrzymuje bezpłatny wstęp na dzień, kiedy ma własną prelekcję. Jeśli chce brać udział w atrakcjach konwentu zaplanowanych na inne dni i poobserwować, jak to wygląda musi dopłacić do pełnej akredytacji. Również otrzyma upominki-niespodzianki, jednak wszystko wskazuje na to, że pakiet ten będzie trochę mniejszy niż dla prelegenta-fana.

Pragniemy też przypomnieć, że jeśli macie mniej zamożnych znajomych, którzy interesują się fantastyką i chcą przyjechać na Polcon, a ze względów finansowych nie stać ich na pokrycie całych kosztów związanych z akredytacją i podróżą, prosimy o kontakt. Spróbujemy znaleźć osoby lub firmy, które zasponsorują udział takich fanów w Polconie.

4. Dzięki naszemu Sponsorowi Generalnemu - kanałowi AXN Sci-Fi i telewizji AXN na Polconie odbędą się pokazy 3. serii serialu "LOST"

Oficjalna strona Polconu 2007: polcon.pl/2007


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...