Komiks o Eustachym, szamanie z Bieszczad - informacja prasowa

Autor: Paweł Kicman Redaktor: Motyl

Dodane: 10-02-2020 12:38 ()


Ruszyła zbiórka crowdfundingowa na album o Eustachym, nienawidzącym ludzi szamanie z Bieszczad!

Eustachego można go też nazwać swego rodzaju terapeutą. Co prawda zamiast ziółek czy kozetki Eustachy stosuje bardziej sprawdzone metody – siekiery, zaklęcia, strzelby oraz pięści. Należy również nadmienić, że jego klientela (bynajmniej nie z własnej woli) składa się z potworów i maszkar wszelakich. Jak pokonać robo-zombie? Dokąd idą dusze wrestlerów? Czy Marilyn Manson opętał driady? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi na kartach sześciu komiksów oraz trzech opowiadań! Spakujcie proziaki, naostrzcie scyzoryki i dajcie się porwać szalonej przygodzie w pulpowym stylu!

Antologię można dostać w dwóch wersjach – standardowej oraz reżyserskiej. Ta pierwsza to 80 stron komiksów, opowiadań, ilustracji i ciekawostek w miękkiej oprawie. Natomiast druga, limitowana, to twarda oprawa, a w środku 150 stron z dodatkiem scenariuszy, bonusowych ilustracji i nowy opowiadaniem.

Za scenariusze i opowiadania odpowiada Paweł Kicman, a wśród rysowników i rysowniczek między innymi Łukasza Pawlaka (Grand Prix na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi), Maćka Pałki („Jak schudnąć 30 kg?”, seria „Dampc”) czy Karoliny „Szarosen” Plewińskiej.

Kampania dostępna jest pod adresem https://wspieram.to/eustachy. Oprócz komiksu w jednej z dwóch wersji, można również zakupić oryginalne plansze komiksowe.

Patronat medialny sprawują: Zagrano.pl, Panteon.pl oraz Avalon – Marvel Comics.

Galeria


comments powered by Disqus