„Umieranie to parszywa robota” - premiera Fantazmatów

Autor: Fantazmaty Redaktor: Motyl

Dodane: 22-11-2019 15:28 ()


Ekipa Fantazmatów z dumą ogłasza premierę 7. antologii opowiadań: „Umieranie to parszywa robota”! Na blisko 500 stronach znalazło się miejsce na 20 opowiadań 21 autorów i autorek. Teksty zostały ozdobione ilustracjami 15 artystów. Dzięki trwającej blisko 2 lata pracy wolontariuszy cała publikacja, jak wszystkie poprzednie i następne książki Fantazmatów, jest dostępna bezpłatnie w 4 elektronicznych formatach.

Inne strony „Umierania”

Śmierć skłania nie tylko do poważnej refleksji o przemijaniu. Akcja i przygoda, świat ukazany w lustrze groteski i absurdu, czarny humor i dystopie – antologia „Umieranie to parszywa robota” zawiera cały przekrój przez fantastyczne style. To też zbiór odpowiedzi na pytania: te ostateczne i te… bardziej zaskakujące. Czy Prometeusz wygra próbę sił ze skrupulatnym urzędnikiem? Czy ściany, oprócz tego, że mają uszy, miewają też coś do powiedzenia? Jaka jest prawdziwa wartość mówienia i opowiadania w świecie, w którym każdy ma przypisany limit słów? 

Gdzie znaleźć antologie Fantazmatów?

Nie w księgarniach! Publikację można pobrać bezpłatnie, w całości, z naszej oficjalnej strony. Dostępne są 4 formaty: ePub, mobi, PDF oraz RTF. 


comments powered by Disqus