Kolekcja oficjalnych materiałów Epic Games do gry „Fortnite” ciągle się powiększa. Dwa nowe przewodniki już w księgarniach!

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 19-11-2019 13:47 ()


„Fortnite’a” od potężnego studia Epic Games nie trzeba przedstawiać; to światowy fenomen. Niesłabnące zainteresowanie graczy wszystkim, co związane z „Fortnite’em” sprawiło, że wydawcy postanowili ciebie i pozostałych fanów uraczyć oficjalnymi materiałami dodatkowymi do gry. Wydawnictwo Insignis przygotowało dotychczas dwa z nich, ale są już następne. Kolekcja rośnie w oczach!

Twoja przygoda z „Fortnite’em” będzie niepomiernie ciekawsza, jeśli rozwiniesz się kreatywnie. Pomogą ci w tym dwie nowe książki. Oficjalny przewodnik „Fortnite”. Stroje to przebogate źródło wiedzy o strojach i akcesoriach „Fortnite’a”. Może nie wszystkie znasz, może niektóre umknęły twojej pamięci. Wszystkie są tu przedstawione według zestawów i z drogocennymi wskazówkami, dzięki którym twoja stylizacja będzie wyglądała totalnie wyjątkowo. Wizerunek ma przecież kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zapaść w pamięć innym graczom podczas rozgrywki. Wielość i różnorodność strojów, które w przewodniku reprezentują ekskluzywne grafiki koncepcyjne, sprawia, że na pewno znajdziesz coś dla siebie; a jest tu wszystko – od strojów stonowanych po najbardziej pojechane outfity. Podobnie jest z dodatkowymi przedmiotami – nawet najprostsze z nich mogą idealnie uzupełnić całe przebranie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Dziką Kartę, Taryfiarę, Mistrza Rzucania Mięsem czy Motocyklistę, zrób wrażenie swoją szaloną kreatywnością!

No dobrze, a czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak narysować ulubione stroje, pojazdy i broń z „Fortnite ’a”? Żaden problem. Jest Oficjalny przewodnik „Fortnite. Jak rysować”, drugi z nowych Insignisowych materiałów. Dzięki niemu krok po kroku zostaniesz przeprowadzony po wszystkich etapach powstawania rysunku – od wstępnego szkicu do bogatego w detale gotowego rysunku. Pod okiem doświadczonego rysownika poćwiczysz, rysując najbardziej odjazdowe pojazdy z „Fortnite’a”, kultowe stroje i budzącą respekt broń czy materiały budowalne, które najbardziej lubisz. Podstawowe techniki rysunku, jak np. cieniowanie, będziesz mieć w małym palcu. To inspirująca książka, zarówno jeśli jesteś w świecie rysowania nowicjuszem, jak i wyjadaczem. Weź ołówek w rękę; dobrej zabawy!

Mamy też dla ciebie coś, co przyda się już niebawem – oficjalny ścienny kalendarz „Fortnite” na 2020 rok. Jest kolorowy i wydany z największą dbałością o jakość papieru i druku. Spoglądając codziennie na niesamowite grafiki z twoimi ulubionymi skórkami, takimi jak Kruk, Strażnik Miłości czy Piżamka, można zdobywać świat! Jako znamienity strateg „Battle Royale” możesz w nim zapisywać swoje przebiegłe plany, jest tu bowiem sporo miejsca na notatki. Niech zawiśnie na twojej ścianie niczym trofeum!

Te trzy materiały dopełniają złożoną z istniejących już dwu książek kolekcję. Do tej pory ukazały się: „Fortnite”. Oficjalny dziennik bojowy i „Fortnite”. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale; przypomnijmy je:

„Fortnite” to współpraca z innymi graczami z drużyny w gromadzeniu zasobów i wznoszeniu fortyfikacji, no i walka – aż do momentu, gdy na placu boju zostaje tylko zwycięzca. Ale do jego osiągnięcia nie prowadzi tylko jedna konkretna droga; ty możesz mieć swoją, wyjątkową: można biegać po mapie, starając się zabić wszystkich napotkanych graczy, ale można też schować się w jednym z domów i modlić się, by nikt inny tu nie trafił. W grze ciągle czekają niespodzianki, więc warto być na bieżąco z postępami w grze. Możesz je zapisywać właśnie w „Fortnite”. Oficjalnym dzienniku bojowym: zanotować, jakie łupy zebrałeś po drodze, śledzić statystyki oraz… uwiecznić heroiczne bitwy!

Zanim jednak wszyscy oślepną w blasku twej chwały, przyda ci się „Fortnite”. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale. Są w nim spisane wskazówki i triki dotyczące zarówno podstawowych zasad rozgrywki, jak i bardziej zaawansowanych manewrów. Dzięki temu przewodnikowi poznasz niezwykle przydatne w grze taktyki i zespołowe, i te, jak można zgarnąć cenne łupy, ale też porady odnoszące się do uzbrojenia. Dowiesz się, jak walczyć lepiej i mądrzej.

Jak widać, z „Fortnite’em” nie ma nudy. Zbierz wszystkie te materiały kolekcjonerskie!

Galeria


comments powered by Disqus