Pingwin przyleci do Polski prosto z "Gotham" na VI edycję Warsaw Comic Con

Autor: Comic Con Redaktor: Motyl

Dodane: 15-11-2019 16:31 ()


Z radością informujemy, że do grona Gwiazd Warsaw Comic Con 2020 dołączył Robin Lord Taylor!

Amerykański aktor filmowy i telewizyjny, najbardziej znany z roli Oswalda Cobblepota (Pingwina) z serialu Gotham, jego postać należała do głównej obsady produkcji. Z branżą filmową związany od 2005 roku, wielokrotnie występował gościnnie w wielu serialach telewizyjnych. W najnowszej produkcji John Wick 3 z 2019 roku gra rolę administratora.

Na chwilę obecną oprócz Robina Lord Taylora, na liście gwiazd VI edycji Warsaw Comic Con jest Lindsey Morgan, znana z roli Raven Reyes w serialu The 100. Kolejna odsłona gwiazd już wkrótce, ale możecie być pewni, że każdy znajdzie swojego ulubionego bohatera na kwietniowym Warsaw Comic Con! W przyszłym tygodniu zdradzimy kolejne nazwisko, tym razem z kultowego serialu Gossip Girl! 

17-19 kwietnia 2020, VI edycja Warsaw Comic Con. Co roku na tym niezwykłym wydarzeniu pojawia się kilkanaście gorących nazwisk, aktorów i aktorek przyciągających tłumy fanów w każdym wieku. Na odwiedzających zawsze czeka mnóstwo fantastycznych atrakcji na najwyższym poziomie, między innymi spotkania z gwiazdami, autografy, wspólne zdjęcia, panele dyskusyjne z autorami książek, komiksów czy youtuberami, strefy gier i cosplay.


comments powered by Disqus