Falkon coraz bliżej

Autor: Falkon Redaktor: Motyl

Dodane: 23-10-2019 09:29 ()


Pora na kolejne Falkonowe wieści! Tym razem sprawimy, że serca fanów Gwiezdnych Wojen zabiją na chwilę mocniej, a dla tych, którym nie straszne są igły i nici mamy odlotowy konkurs.

Nie zliczymy ilu naszych wiernych fanów niecierpliwie czekało na tę wiadomość. Miło nam zatem poinformować, że ruszyła internetowa sprzedaż biletów na festiwal.

Bilety dostępne są tutaj: 

https://tobilet.pl/events/festiwal-fantastyki-falkon-2019/?fbclid=IwAR35XIw4JMhoWkMXgkaprLR9foITy1JZcdBDwJUhYbcf2k-uzF9QkGvT_TQ

Wiemy co się będzie działo!

Wiele osób czeka na bilety, ale wszyscy chcą wiedzieć co czeka ich na Festiwalu. Teraz każdy może się przekonać!

Udostępniliśmy już program FALKONU 2.0. Sprawdźcie co będzie się działo i planujcie czas na swoje ulubione aktywności!

http://falkon.co/program/

 

Wielka miniaturowa wystawa

Liczymy, że na twarzach fanów Gwiezdnych Wojen zagości teraz szeroki uśmiech. Czeka na nich bowiem nie 5, nie 50, a aż ponad 5000 modeli bohaterów i maszyn z ulubionego uniwersum! Nie zabraknie nawet tak rzadkich modeli jak Exar Kun, Darth Bane i Cade Skywalker.

Dodatkowo, dzięki pokazom Star Wars Legion, zobaczymy świetnie odwzorowane bitwy lądowe

KOSplay

Podejrzewamy, że niektórzy już od miesięcy szyją po nocach swoje zachwycające kreacje. Kreatywność i dokładność jakimi wykazują się uczestnicy Konkursu Odlotowych Strojów zachwyca nas już od sześciu lat.

W tym roku cosplayerzy zaprezentują swoje niesamowite działa na scenie podczas pięciogodzinnego show! Ich występy ocenią Kairi in Cosplayland, Dorian Makbeth, Lena Cosplay i Mateusz Nowak.

Samodzielne i grupowe zgłoszenia przyjmujemy do 31 października. Szczegółowe informacje i formularze są dostępne pod linkiem: http://falkon.co/kosplay-konkurs/ .

WANTED (only alive): Helperzy Falkonu 2.0

Zostało jeszcze tylko kilka dni, aby zostać naszym wolontariuszem. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do piątku 25. października i znajduje się tutaj http://falkon.co/wolontariat/.

Chętni mogą nam pomóc na różnych polach. W zależności od ich umiejętności i zainteresowań przygotowaliśmy kilka sekcji, do których mogą dołączyć:

  • Sekcja Opieki Nad Programem
  • Sekcja Opieki Nad Szkołą Programową
  • Sekcja Opieki Nad Sleeproom'ami
  • Sekcja Akredytacji
  • Zaopatrzenie/Logistyka
  • Grupy Szybkiego-Reagowania

Wolontariusze muszą mieć ukończone 16 lat.


comments powered by Disqus