Nowości wydawnictwa Zysk i S-ka

Autor: Zysk i Spóka Redaktor: Motyl

Dodane: 27-09-2019 12:52 ()


W kolejny tygodniu Zysk i Spółka proponuje "Abecadło Pierdziołki", nową, piątą już odsłonę Pana Pierdziołki. Zgodnie z tytułem: Pan Pierdziołka pogmerał, powybierał i w ten sposób powstało abecadło, które może nie jest po kolei, ale wszystkich rozweseli!

Mamy też coś dla fanów samorozwoju: "Paradoks szympansa. Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie. Przełomowy program zarządzania umysłem". Profesor Steve Peters w przystępny sposób opowiada o naszym wewnętrznym szympansie - jego okiełznanie ma być sposobem na udane życie.

Dla fanów fantastyki mamy natomiast Śmiertelne oczyszczenie" Agaty Polte, tom otwierający cykl "Żmije". Agatę Polte czytelniczki i czytelnicy kojarzą przede wszystkim z powieściami obyczajowymi - a jak wypadła w zupełnie innej tematyce?

 

Abecadło Pierdziołki
Praca zbiorowa
 
 
 
Format: 205 x 290 mm                 
Stron: 48                              
Okładka: twarda            
Wydawnictwo: Zysk i S-ka                  
Wydanie: wyd. 1 w tej edycji                   
ISBN: 978-83-8116-729-1
Sugerowana cena det.: 29,90 zł  

To już piąta odsłona Pana Pierdziołki. Nie trzeba go specjalnie nikomu przedstawiać. Jego grzeczne i niegrzeczne rymowanki znają na pamięć i dzieci, i dorośli. Po opublikowaniu pierwszego tomu pod tytułem „Pan Pierdziołka spadł ze stołka”, zapanowała prawdziwa pierdziołkomania. Tym razem to nie nasz kultowy bohater spadł, lecz z szafy spadło mu abecadło do kieszeni, a on pogmerał, powybierał i ułożył po swojemu literki. Literkom przyporządkował wiersze, wierszyki, rymowanki, powtarzanki… Będzie więc znowu śmiech, chichotanie, figle i zabawa, ale przy okazji także nauka. Bo oto na przykład dowiemy się, kim był Wincenty Priessnitz, który „wymyślił prysznic i odtąd ludzie nie chodzą w brudzie” i co ma wspólnego Mikołaj Rej z gęsiami – nikt nie będzie się nudził!

 

Paradoks szympansa. Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie. Przełomowy program zarządzania umysłem
Steve Peters
 
  
 
Format: 135 x 215 mm                 
Stron: 360                             
Okładka: twarda         
Wydawnictwo: Zysk i S-ka 
Tłumaczenie: Michał Konewka              
Wydanie: wyd. 1 w tej edycji                  
ISBN: 978-83-8116-712-3                         
Sugerowana cena det.: 45,00 zł  

Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie.

Masz problem z osiągnięciem sukcesu i osobistego szczęścia?

Bezskutecznie próbujesz zrozumieć siebie?

Emocje zbyt często dyktują ci, co masz robić?

Twój wewnętrzny Szympans może być twoim najlepszym przyjacielem albo największym wrogiem – przekonaj się, na czym polega paradoks Szympansa!

Paradoks Szympansa to sprawdzony w praktyce model zarządzania umysłem, który pomoże ci stać się szczęśliwym, pewnym siebie i odnoszącym sukcesy człowiekiem. Profesor Steve Peters, światowej sławy psychiatra, tłumaczy naturę wewnętrznej walki, jaka odbywa się w  twoim umyśle, i  wyjaśnia, jak wykorzystać tę wiedzę w  każdej dziedzinie życia.

Dowiesz się: jak dokładnie rozpoznać mechanizmy działania umysłu i zarządzać nim w świadomy sposób, jak rozpoznać i zrozumieć swoje emocje i myśli oraz właściwie nimi kierować, jak stać się pewną siebie osobą, którą zawsze pragnąłeś być.

 

Śmiertelne oczyszczenie
Agata Polte
 
 
 
Format: 140 x 205 mm                 
Stron: 392                            
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Seria: Żmije        
Wydawnictwo: Zysk i S-ka                  
Wydanie: wyd. 1                   
ISBN: 978-83-8116-720-8                          
Sugerowana cena det.: 37,90 zł  

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.

Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły się jednak inaczej, niż przewidywano - oprócz dodania szybkości, zręczności i  siły, poddane działaniu serum osoby zaczęły wykazywać inne, o wiele bardziej wyjątkowe zdolności.

Kilkadziesiąt lat później niektórzy nadal nie pogodzili się z tym, że światem rządzą obdarzeni. Pomiędzy skrajnymi grupami przeciwników wszystkiego, co nadprzyrodzone, oraz terrorystów istnieją organizacje takie jak Gang Żmij. Ich przywódca, Lucan Viper, jest potężnym i wpływowym telepatą, a same Żmije to świetnie wytrenowane osoby o niezwykłych talentach. Są wśród nich między innymi zadziorna Kai i bliźniacy Orion i Eran. Wydaje się, że nikt nie odważy się zadzierać ze Żmijami, aż do czasu, gdy przyjaciółka ich przywódcy zostaje brutalnie zamordowana.

Grupa Żmij za wszelką cenę stara się odkryć, kto był na tyle silny, aby ich zaatakować. I dlaczego.


comments powered by Disqus