„Pułapka Tesli” powraca!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 22-08-2019 18:34 ()


Już 13 września premierę będzie miało nowe wydanie książki Andrzeja Ziemiańskiego „Pułapka Tesli".

O KSIĄŻCE:

Ziemiański jak trójkąt bermudzki po raz kolejny wciąga czytelnika w swoje historie. Bawi się jego wiedzą i niewiedzą o świecie.  Dużo w tym wszystkim Wrocławia, miasta, które zdawałoby się dobrze znamy, a jednak poznajemy na nowo trzymając się śladów Autora. Tutaj czas nie ma granic i ram. Gdzieś w tle przechadza się Amy Winehouse. Lars Ericsson poszukuje partnerów w dalekiej Japonii, a Nikola Tesla próbuje walczyć o swoje patenty z Bellem i Edisonem. Prawdziwe testosteron story z intrygującą pułapką w tle.

O AUTORZE:

Jeden z najważniejszych pisarzy polskiej fantastyki. 

Jego książki z serii Achaja, jeszcze przed premierą kolejnych tomów, osiągnęły szczyty list bestsellerów. To już nie tylko literatura, ale popkulturowa machina. Powstają piosenki, sesje zdjęciowe, obrazy, gra planszowa, a sama Achaja to także inspiracja do szeregu projektów. 

Wielokrotnie nagradzany. Na swoim koncie ma już: 2 nagrody fandomu polskiego im. Janusza A. Zajdla,  5 sfinksów, 2 nautilusy, 3 najlepsze opowiadania roku nowej fantastyki, 1 puchar bachusa, 1 najlepszy blog firmowy (PKP), 3 nagrody rektorskie.


comments powered by Disqus