„Fuzja” – psychothriller z elementami horroru i fantastyki

Autor: Adam Tatur Redaktor: Motyl

Dodane: 19-08-2019 19:00 ()


Za pośrednictwem wydawnictwa e-bookowo.pl można zaopatrzyć się w  „Fuzję” – psychothriller z elementami horroru i fantastyki. Poniżej opis książki oraz przybliżenie sylwetki jej autora. 

 

Nastolatek Kuba, dzięki naukowej działalności swojego ojca oraz obsesyjnemu zadurzeniu we własnej siostrze, odkrywa świat pełen groteskowych wynaturzeń i okrucieństwa, w którym zacierają się granice między zahamowaniami chłopaka, a jego brutalną naturą; między rzeczywistością, a koszmarem na jawie.

Miłość, przyjaźń, seks, zazdrość, morderstwa, okrutne zabawy, samookaleczanie, do tego ironia, specyficzny komizm i celowe przerysowania; barwne postacie oraz wątki: fantastyczny i sensacyjny wplecione w surrealistyczny świat umysłu nastolatka. Można by powiedzieć: emocjonalny horror-rollercoaster wieku dojrzewania. Wybawieniem może okazać się ucieczka, która finalnie nie przynosi jednak niczego dobrego.

Adam Tatur – urodzony w 1971 roku w Lublinie. Wielbiciel mocnych filmów (Tarantino, Lynch), komediodramatów Koterskiego, dramatów Smarzowskiego.

Pierwsze teksty zaczął pisać, zainspirowany filmami z lat 80, („The Thing” i „Alien”) oraz powieściami Waldemara Łysiaka (np. „Flet z mandragory”). Przez lata wykształcił własny styl, ucząc się od mistrzów (m.in. Irving, Lem, Bułchakow). Lubi pisać mocne, szalone historie, nierzadko karykaturalne i momentami dosadnie krwawe. Taki też jest jego autorski debiut, powieść e-book „Fuzja”.

Ciągle jednak szuka literackich wyzwań, tworząc teksty dramatyczne i poezje.


comments powered by Disqus