Milena Wójtowicz „Vice versa” - zapowiedź

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 18-06-2019 22:25 ()


 Prezentujemy zapowiedź nowej książki Mileny Wójtowicz, która trafi do sprzedaży już 26 czerwca!

 

Tytuł: Vice versa

  • Milena Wójtowicz
  • Wiek: 15+
  • Premiera: 26 czerwca
  • Kategoria: fantasy
  • ISBN 978-83-7686-799-1
  • Oprawa miękka
  • Format 135x200 mm
  • Liczba stron 304
  • Cena 37,90 zł

Drugi tom serii o nienormatywnych z przymrużeniem oka!

Przezabawny misz-masz gatunków. Mamy tu urban fantasy z przymrużeniem oka, umowny kryminał, pastisz paranormalnego romansu i powieść obyczajową – oficjalna recenzja z portalu lubimyczytac.pl

KSIĄŻKĘ POLECA ROBERT J. SZMIDT
Milena Wójtowicz była jedną z najlepiej rokujących debiutantek na łamach kultowego "Science Fiction". Od tamtej pory każdą nową książką udowadnia swój potencjał.
- Robert J. Szmidt, redaktor naczelny "Science Fiction", autor cykli „Pola dawno zapomnianych bitew” i „Szczury Wrocławia”
KSIĄŻKĘ POLECA ANETA JADOWSKA
Lekko, zabawnie, kompletnie inaczej – Milena Wójtowicz nawet o BHP i morderczej strzydze potrafi pisać z humorem. Polecam!
Aneta Jadowska, autorka „Dory Wilk”, „Nikity” i „Garstki”

Niektórzy podpisują cyrograf, Żaneta Wawrzyniak podpisała umowę szkoleniową z PS Business Consulting. Nikt wcześniej nie wspomniał, że oprócz studiów i pracy będzie też miała na głowie dwójkę nienormatywnych mentorów – Sabinę i Piotra. Do tego w okolicach Brzegu zaczyna się dziać coś podejrzanego. Wokół kręcą się szamani, wilkołaki, łowcy potworów, mityczny stwór, którego koniecznie trzeba uratować, organizatorki wesel, a na niczego niepodejrzewających nienormatywnych czyha szaleństwo. Stalking, mentoring, coaching, mrówking – kto uratuje przed tym wszystkim Żanetę?

Milena Wójtowicz urodzona 4 lipca 1983 roku w Lublinie - pisarka, autorka fantastyki. Absolwentka socjologii na UMCSie w Lublinie, Coachingu w Biznesie, w Wyższej Szkole Biznesu i Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Zwierz biurowy, HaeRka i behapówka; tłumaczka nieaktywna, pisarka reaktywowana – jak sama o sobie mówi. Ma jednego męża i kolekcję 75 smoków (chwilowo 75, bo cały czas się mnożą), jest zadeklarowaną wielbicielką psów, co u autorów fantastyki jest swego rodzaju ewenementem.

Zadebiutowała w internetowym magazynie Esensja opowiadaniem Bardzo Czarna Dziura, i „na papierze” opowiadaniem Wielka Wyprawa Małej Żaby, które ukazało się w magazynie Science Fiction. Pierwsza powieść Mileny Wójtowicz Podatek została wydana w 2005 roku. Kolejne powieści opublikowała rok po roku: Wrota w 2006, Załatwiaczka w 2007, Wrota 2 w 2008. Nakładem Wydawnictwa Jaguar w 2018 roku ukazało się wznowienie Wrót oraz nowa powieść: Post Scriptum. Autorka zdobyła serca fanów lekkim stylem, poczuciem humoru i dość przewrotnym traktowaniem stereotypów.
Fot. Robert A. Mason

 

O Bogowie, jak mi brakowało Mileny Wójtowicz. Nie pamiętam, i piszę to całkowicie szczerze, kiedy ostatni raz tak się śmiałam i cieszyłam przy książce, a niektóre fragmenty czytałam nawet kilkakrotnie, by rozkoszować się każdym słowem.
secretum.pl

To była bardzo przyjemna fantastyka z kryminalnym posmakiem i toną śmiechu, dokładnie to, co chciałabym czytać na plaży w upalny dzień. I każdemu polecam.
efantastyka.pl

Milena Wójtowicz od pierwszej strony serwuje nam humorystyczno-paranormalny koktajl Mołotowa.
zazyjkultury.pl

„Post Scriptum” powinno mieć na okładce ostrzeżenie – uwaga grozi niekontrolowanym śmiechem, przydatne zwłaszcza kiedy czytamy w środkach komunikacji oraz na przykład na przystankach gdy współpasażerowie lub przechodnie patrzą na czytelnika ciut podejrzliwie.
takijestswiat.blogspot.com

Lekka, przezabawna powieść o współczesnym życiu słowiańskich potworów. Autorka zaserwowała ciekawe połączenie gatunków i nietuzinkowych bohaterów. Czekam na kolejną książkę Mileny Wójtowicz!
ostatniatawerna.pl

Spotkanie z nietuzinkowymi bohaterami, u boku których można - "boki zrywać"!
sztukater.pl

Masa humoru i pozytywnej energii - po lekturze poczujesz się jak po sesji oczyszczania aury.
amandaasays.blogspot.com

Post Scriptum jest znakomite. Lekki, niewymuszony humor, świetnie zarysowane postacie i BHP. W końcu ktoś oddał cześć nielubianym i regularnie traktowanym jak nudziarze bohaterom frontu walki z wypadkami w pracy.
tramwajnr4.pl

 

Tom 1 POST SCRIPTUM – premiera kwiecień 2018
Tom 2 VICE VERSA – premiera czerwiec 2019

Bonusowe opowiadanie MEMENTO MORI – do pobrania ze strony Mileny Wójtowicz: https://www.wojtowicz.s-f.org.pl/872/memento-mori-do-pobrania 


comments powered by Disqus