Najnowsza książka Patricii Briggs już w lipcu!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 14-06-2019 22:44 ()


Bestselerowa seria Patricii Briggs z niepokorną panią mechanik – Mercedes Thompson – już w lipcu wzbogaci się o nowy, dziewiąty tom!

Dotyk Ognia – PREMIERA 3 lipca!

Zapewniamy, że jest na co czekać. Mercy nigdy nie traci na wartości, a każda kolejna część przygód przebojowej, zmiennokształtnej mechanik to czysta przyjemność!

 

Napięcie między nadnaturalnymi a ludźmi sięga zenitu.

Mercy i Adam, alfa wilkołaczej watahy, zostają wezwani na pomoc. Powstrzymanie szalejącego trolla? Co to dla nich. Tylko, że to dopiero początek prawdziwych kłopotów. Przypadkiem odkrywają bowiem tajemnicę, która może całkowicie zniszczyć kruchą równowagę i pokój.

Porwane przez nimfy ludzkie dziecko musi wrócić do domu. Aby ochronić chłopca przed niebezpieczeństwem, Mercy i Adam będą musieli stawić czoła najpotężniejszemu wilkołakowi w kraju, nimfom i ludziom. Kto jednak ochroni ich samych przed chłopcem dotkniętym przez ogień?

Mercy, naprawdę? Zapomniałaś, że żaden dobry uczynek nie pozostanie bez kary?

 

Seria o Mercedes Thompson

Jedna z najbardziej popularnych serii Urban Fantasy.

Książki o Mercedes Thompson to bestsellerowa seria cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem gatunku – urban fantasy.

Pierwsza z serii książka „Zew Księżyca”  wydana w USA 2006 szybko zyskała sobie przychylność krytyków i pojawiła się na liście USA Today, drugi tom wszedł na listę bestsellerów New York Timesa, a trzeci trafił na sam jej szczyt. Fabryka Słów w 2008 roku wydała po raz pierwszy przygody sympatycznej mechanik, Mercedes Thompson, i od tej pory książki z tej serii cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Nakładem Fabryki ukazało się dotychczas siedem tomów przygód Mercy:

#1 Zew księżyca

#2 Więzy krwi

#3 Pocałunek żelaza

#4 Znak Kości

#5 Zrodzony ze Srebra

#6 Piętno Rzeki

#7 Żar Mrozu

#8 Zamęt Nocy


comments powered by Disqus