Pierwsze oficjalne książki do „Fortnite Battle Royale” wydawnictwa Insignis już w księgarniach!

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 04-06-2019 23:09 ()


Gra „Fortnite Battle Royale” bezkonkurencyjnego studia Epic Games to swoisty fenomen – sięgnęło po nią już ponad ćwierć miliarda graczy! W związku z niesłabnącym zainteresowaniem tym przebojem, wydawcy przygotowali dla fanów nie lada gratkę – oficjalne materiały dodatkowe do gry.

Będą to liczne i zróżnicowane książki: od podręczników oraz przewodników podpowiadających, jak planować rozgrywki, i tych o rysowaniu postaci z „Fortnite”; przez notatniki, w których można spisywać łupy; po przydatne na co dzień kalendarze i dzienniki. Wszystkich tych pomocnych w grze materiałów można wypatrywać w ciągu trzech najbliższych lat.

W Polsce opublikuje je wydawnictwo Insignis Media. Jako pierwsze z tej niezbędnej dla każdego gracza serii ukażą się: „Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy” i „Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale”.

Zamów książki Fortnite w najlepszej cenie już dzisiaj!

Oficjalny przewodnik: http://bit.ly/Fortinte_JPBR_SK
Dziennik bojowy: http://bit.ly/Fortnite_DZB_SK

Nie ma jednego dobrego sposobu na wypełnienie misji i zwycięstwo. Dlatego też „Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy” będzie dowodem na wykreowanie własnej, wyjątkowej drogi do zwycięstwa: można biegać po mapie, starając się zabić wszystkich napotkanych graczy, ale można się też schować w jednym z domów i modlić, by nikt inny tu nie trafił. Na gracza ciągle czekają niespodzianki, więc warto być na bieżąco z postępami w grze. Dziennik bojowy przyda się wam do katalogowania zebranych po drodze łupów, śledzenia codziennych statystyk oraz taktyk i przede wszystkim uwiecznienia heroicznych bitew. Dzięki niemu będziecie mogli śledzić rozwój umiejętności, zaprojektować stroje czy bronie i zaplanować ruchy w kolejnych rozgrywkach.

W „Fortnite. Oficjalnym przewodniku. Jak przetrwać Battle Royale” znajdziecie wszystkie ważne informacje o grze: wskazówki i triki dotyczące zarówno podstawowych zasad rozgrywki, jak i bardziej zaawansowanych manewrów. To kompendium wiedzy o tym, jak dominować w „Battle Royale”: są tu informacje pozwalające na dogłębne poznanie rozmaitych zakątków wyspy – miejsc, w których można zgarnąć cenne łupy, ale też porady dotyczące uzbrojenia oraz niezwykle przydatnych w grze taktyk zespołowych, a także sprytne sposoby wykorzystania burzy na swoją korzyść czy skuteczne metody wtapiania się w otoczenie. Krótko mówiąc: „Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale” to zbiór pomysłowych taktyk przetrwania, dzięki któremu dowiecie się, jak walczyć lepiej i mądrzeć.

Wkrótce pojawią się kolejne dodatki!


comments powered by Disqus