Odkryj, jak rodzą się superzłoczyńcy! „Vicious. Nikczemni” - zapowiedź

Autor: We need YA Redaktor: Motyl

Dodane: 04-04-2019 16:41 ()


Już 24 kwietnia nakładem wydawnictwa We need YA ukaże się pierwsza powieść z serii o superzłoczyńcach – „Vicious. Nikczemni” od bestsellerowej autorki V.E. Schwab. Książka została okrzyknięta przez krytyków „skrzyżowaniem X-Men i Hrabiego Monte Cristo”!

Tytuł: Vicious. Nikczemni

  • Autor: V.E. Schwab (Victoria Schwab)
  • Cykl: Złoczyńcy. Tom 1
  • Format: 135×205
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Tłumaczenie: Maciej Studencki
  • Wydawnictwo: We need YA
  • ISBN: 978-83-7976-181-4
  • Cena: 39,90 zł
  • Premiera: 24 kwietna 2019 r.

Prawdziwi bohaterowie nie boją się śmierci.

Oni trzymają ją w garści.

Odkryj, jak rodzą się superzłoczyńcy!

 

Życie – takie, jakim jest naprawdę – to walka nie między złym a dobrym,  lecz między złym, a jeszcze gorszym.

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku zauważyli w sobie tę samą wielką ambicję. W ciągu ostatniego roku zajęć wspólnie zainteresowali się badaniami nad adrenaliną, doświadczeniami bliskimi śmierci i pozornie nadprzyrodzonymi zdarzeniami, które ujawniły, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Kiedy ich prosta teoria naukowa zamienia się w poważny eksperyment, sprawy zaczynają się komplikować…

Dziesięć lat później Victor ucieka z więzienia, a jego celem jest znalezienie byłego przyjaciela. W podróży towarzyszy mu znajomy z celi – Mitch, a na ich drodze staje Sydney – ranna dziewczyna, której powściągliwa natura skrywa niejedną tajemnicę.

Wrogowie uzbrojeni w straszliwą moc, napędzani wspomnieniem zdrady i straty, wyznaczyli kurs zemsty. Kto przeżyje pełne nienawiści starcie? Przed wami porywająca opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i mrocznych, nadprzyrodzonych mocach!

O AUTORCE

Victoria V.E. Schwab jest bestsellerową autorką „New York Timesa”. Kiedy nie snuje się po paryskich uliczkach lub angielskich wzgórzach, mieszka w Nashville, gdzie ukryta w kącie kawiarni marzy o potworach. Na swoim koncie ma kilkanaście książek z różnych gatunków, w tym popularną serię fantasy Odcienie magii i bestsellerową dylogię YA – Świat Verity. Jej twórczość zyskała uznanie czytelników na całym świecie, a prawa do ekranizacji jej powieści nabył Ridley Scott.


comments powered by Disqus