Ilona Andrews „Magia Niszczy” – premiera 12 kwietnia

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 27-03-2019 16:58 ()


Z ogromną radością informujemy, że już w kwietniu do księgarń trafi kolejna, siódma już powieść Ilony Andrews o przygodach Kate i Currana. Patronujemy i nie możemy się doczekać!

Zetknęliście się kiedyś z magią? Taką prawdziwą? Z przygodą, akcją, emocjami, niesamowitymi wydarzeniami i szczyptą szaleństwa?

Chcielibyście tego wszystkiego doświadczyć? To dobrze trafiliście. Fantastyczne książki Ilony Andrews czekają właśnie na was!

Maja Lidia Kossakowska

 

Jako towarzyszka Władcy Bestii była najemniczka Kate Daniels ma na barkach więcej, niż jest w stanie unieść. Nie dosyć, że próbuje utrzymać swoją agencję detektywistyczną, to musi również zająć się sprawami Gromady. Czas przygotować ludzi na atak Rolanda - okrutnego, starożytnego czarownika z boskimi mocami.

Jego cieś wisi nad Kate, gdy zostaje wezwana na spotkanie przywódców nadnaturalnych frakcji w Atlancie. Jeden z Panów Umarłych został zamordowany przez zmiennokształtnego, a Kate dostaje niecałe dwadzieścia cztery godziny, żeby wytropić zabójcę.

Jeśli zawiedzie, rozpęta się wojna, która zniszczy wszystko, co jest jej drogie…

 

Oficjalne recenzje Lubimyczytac.pl

„Magia” była mi polecana już kilkakrotnie jako najlepsze urban fantasty. I nie zawiodłam się! Jest jeszcze lepiej, niż myślałam.

"Uwielbiam tę serię, jej klimat, bohaterów i wykreowany świat, w którym nawet najbardziej zapomniane legendy, wierzenia czy baśnie, mogą stać się prawdą".

„Magia” jest mocnym, świetnie napisanym urban fantasty, które wciąga od pierwszej strony. Autorzy potrafią napisać dobre sceny akcji, mają coraz ciekawsze pomysły na fabułę, przybliżają nam kawał interesujących historii, mitów, legend oraz tworzą bohaterów, których się uwielbia.

 

Nakładem Fabryki ukazało się dotychczas sześć tomów  przygód Kate i Currana:

Magia kąsa, Magia parzy, Magia uderza, Magia krwawi, Magia Zabija, Magia Wskrzesza


comments powered by Disqus