Tracy Banghart „Gracja i furia” już w marcu

Autor: Wydawnictwo Dolnośląskie Redaktor: Motyl

Dodane: 27-02-2019 11:38 ()


Pierwszy tom duologii autorstwa Tracy Banghart ukaże się już 13 marca. GRACJA I FURIA to wciągająca, elektryzująca powieść o potędze siostrzanych uczuć i o przeżyciu w świecie, który robi wszystko, by zniszczyć każdego niepokornego ducha.

 

Opis:

Serina od dziecka była przygotowywana do roli Gracji – kobiety idealnej, która zostanie żoną i służką Dziedzica. Wybór na Grację to szansa na lepszy los dla całej rodziny oraz możliwość utrzymania w ryzach niepokornej młodszej siostry Nomi. Niespodziewanie dochodzi do zamiany ról! To Nomi zwraca na siebie uwagę następcy tronu i trafia do pałacu. Serinie pozostaje pogodzić się z porażką i zmierzyć z konsekwencjami groźnego sekretu młodszej siostry.

Uwięziona w pałacowym życiu Nomi wbrew sobie gra rolę pokornej Gracji, by uratować siostrę. Zadanie jest arcytrudne – fałsz i obłuda czają się na każdym rogu... Tymczasem Serina zostaje zesłana na wyspę, gdzie musi walczyć o przetrwanie.

Powieści Tracy Banghart przedstawiają silne bohaterki, realistyczne romanse i mocne kobiece przyjaźnie. Autorka kreuje świat, w którym kobiety się wspierają, a nie rywalizują ze sobą, a pierwsze porywy miłości są tylko wstępem do przygody, a nie służą temu, aby ją zastąpić.

Prawa do GRACJI I FURII zostały sprzedane do kilkunastu krajów, wkrótce pojawi się tom drugi pt. KRÓLOWA RUIN.


comments powered by Disqus