Targi Kids’ Time najlepszym graczem w branży dziecięcej

Autor: Paulina Świder Redaktor: Motyl

Dodane: 13-02-2019 16:36 ()


Po raz pierwszy podczas X targów Kids’ Time, które odbędą się od 20 do 22 lutego w Kielcach, będzie aż 9 hal wystawienniczych. Na dodatkowej przestrzeni zostanie utworzona Strefa Gier Planszowych i Zabawek Retro.

Kids’ Time to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sektora w całej Europie. Wydarzenie nazywane jest „kreatorem rynkowych nowości” i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To właśnie w Kielcach wiele polskich, a także światowych marek ma swoje premiery produktowe. Podczas 10-tej edycji międzynarodowych targów branży dziecięcej po raz pierwszy pojawi strefa – królestwo zabawek retro i najlepszych gier planszowych.

W strefie będzie można wziąć udział w grach i zabawach z okresu PRL-u czy przyjrzeć się muzealnym eksponatom. Ponadto zostaną tam zaprezentowane zabawki nagrodzone w 10 edycji Konkursu „Zabawka przyjazna dziecku”. Najlepsi producenci gier planszowych w Polsce zaprezentują nowości.

Kids’ Time odbędzie się od 20 do 22 lutego 2019 w Targach Kielce. Wystawa organizowana jest w formule Bussines to Bussines – wstęp tylko dla osób z branży, po ukończeniu 18 roku życia.


comments powered by Disqus