Fałszywe tropy i trupy z szafy w nowej powieści Mazalik!

Autor: Zysk i Spółka Redaktor: Motyl

Dodane: 06-02-2019 17:07 ()


Już 28 lutego na księgarskich półkach zadebiutuje nowy kryminał Bożeny Mazalik - Kryminalne przypadki Matyldy!
 
Pamiętacie Ciosy słonia, intrygę osadzoną w Afryce? Tym razem autorka, Bożena Mazalik , przenosi nas do zamku pełnego tajemnic i skrzypiących schodów. Wprost sprzed ołtarza, przed którym Matyldę porzucił narzeczony. Na domiar złego pojawia się nieboszczyk. I komisarz policji, któremu trudno się oprzeć. Fałszywe tropy, wysypujące się z szafy trupy, mroczne zagadki. A jednocześnie historia pewnego romansu. Czego chcieć więcej?
 
 
 
Rok wydania:  2019 
Stron:  436 
Oprawa:  miękka ze skrzydełkami 
Format:  140x205 
Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży:  28 lutego 2019
 
Zamek, nieboszczyk i jałówka – czyli jak Matylda szukała świętego spokoju

Kiedy Matylda zostaje porzucona przed ołtarzem, wszystkim, czego potrzebuje, jest odrobina samotności. Spotkanie z Władkiem, kolegą szkolnym, kończy się propozycją wprowadzenia się na jego zamek i Matylda decyduje się z niej skorzystać. Niestety, spokój nie jest jej pisany.

Sarni Dwór to zamek jak z koszmaru – wciąż słychać tajemnicze stukanie, kamienne schody skrzypią, drzwi się otwierają… Na domiar złego Matylda odkrywa trupa parobka, zwierzęta z dworskiego gospodarstwa zachowują się niepokojąco, a jej przyjaciółka ląduje w szpitalu. Komisarz policji okazuje się interesującym, aczkolwiek aroganckim mężczyzną, na którego urok Matylda nie potrafi być obojętna. Wydarzenia nabierają tempa, a nieboszczyków przybywa…


comments powered by Disqus