Powieść Marty Malinowskiej „Iluzja” - zapowiedź

Autor: SQN Redaktor: Motyl

Dodane: 19-01-2019 09:15 ()


Już 30 stycznia nakładem SQN ukaże się debiutancka powieść Marty Malinowskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydania.  

Autor: Marta Malinowska
Data wydania: 30 styczeń 2019
Format: 135 x 210 mm
Liczba stron: 320 tekst
ISBN: 978-83-65836-15-1
Sugerowana cena detaliczna: 36,99 zł
Na co cię stać w obronie własnej tożsamości?

W Południowych Królestwach, zróżnicowanych i skłóconych dominiach, niektóre kobiety widzą przyszłość. Ich Przewodnikami zostają mężczyźni, którzy przeszli długie szkolenie i niebezpieczne rytuały. W Diogorii – krainie skomplikowanych maszyn, honoru i opanowania – nie ma osób obdarzonych talentem magicznym, ale nie brak tam dzielnych wojowników, łaknących podbojów, zaszczytów i sławy.

Król Diogorii zamierza podbić Południe za pomocą jego własnej broni – magii. Wykorzystuje w tym celu jeńców, Widzącą Verę i Przewodnika Rena. Verze odbiera tożsamość, a Renowi nakazuje wytropić buntowników w jego rodzinnym mieście.

Losy bohaterów spoczywają w rękach możnych tego świata, lecz pragnienie wolności i nadzieja nie pozwalają im się poddać.

Iluzja to opowieść o niezmordowanej, gniewnej cierpliwości. O wyczekiwaniu na swój moment w posępnym, gęstym bezczasie. I o tym, co się dzieje, gdy ten moment nadejdzie.


comments powered by Disqus