Nowości wydawnictwa Zysk i S-ka

Autor: Zysk i S-ka Redaktor: Motyl

Dodane: 08-01-2019 06:47 ()


Pierwsze tegoroczne nowości wydawnictwa Zysk i Spółka trafiły do sprzedaży.

George i tajny klucz do wszechświata – skierowany do młodszych /i nie tylko/czytelników, autorstwa Stephena Hawkinga oraz jego córki Lucy – wyjaśnia czym jest Wszechświat. Drugim tytułem jest Odium, mroczny kryminał odsłaniający najciemniejsza stronę ludzkiej duszy. Trzeci – to kolejny dodruk hitu ostatnich tygodni Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania.

 
George i tajny klucz do wszechświata         
Lucy Hawking, Stephen Hawking 
 
  
Format: 140 x 205 mm            
Stron: 352            
Okładka: twarda z obwolutą          
Wydawnictwo: Zysk i S-ka            
Tłumaczenie: Joanna Grabarek           
Wydanie: wyd. 1 w tej edycji            
ISBN: 978-83-8116-500-6             
Sugerowana cena det.: 39,90 zł  

Znany fizyk i  bestsellerowy autor Stephen Hawking i  jego córka Lucy w  swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.

Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i  jej ojca Erica, a  dzięki nim i  superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i  ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata.

Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

 

Odium           
Katarzyna Grzegrzółka  
 
 
Format: 135 x 205 mm            
Stron: 320         
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Wydawnictwo: Zysk i S-ka                     
Wydanie: wyd. 1           
ISBN: 978-83-8116-473-3           
Sugerowana cena det.: 36,90 zł            

Mroczny kryminał odsłaniający najciemniejszą stronę ludzkiej duszy.

Dwójka nastolatków przypadkowo natrafia w miejskim lasku na zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Charakter i liczba obrażeń świadczą o niepohamowanej, wręcz szaleńczej nienawiści zabójcy do swojej ofiary. Obok ciała leży pomięta kartka z rozmazanym napisem.

Śledztwo przejmuje komisarz Jan Bury, borykający się z własnymi problemami osobistymi. Niestety wszystko wskazuje na to, że ta zbrodnia to dopiero początek koszmaru, a każdy dzień zwłoki w odnalezieniu sprawcy może poskutkować kolejną bestialsko zamordowaną ofiarą.

Czy Buremu i jego zespołowi uda się zatrzymać spiralę nienawiści i dopaść okrutnego mordercę?


comments powered by Disqus