KONIEC JEST BLISKI! - Zew Cthulhu RPG

Autor: Daria Pilarczyk Redaktor: Motyl

Dodane: 27-11-2018 19:04 ()


Zostały tylko 3 dni, aby dołączyć do pobijającej wszelkie rekordy popularności kampanii crowdfundingowej Zew Cthulhu RPG!
 
Akcja mająca na celu wydanie polskiej 7 edycji, jednej z najbardziej kultowych gier fabularnych na świecie, odniosła oszałamiający sukces i stała się największym projektem: społecznościowym w Polsce!
- ufundowała się w 23 minuty,
- aktualnie ma około 1100% uzbieranego celu (660 000 zł),
- zebrała ponad 1400 wspierających,
- wspierającym udało się odblokować 46 progów.
 
 
Zew Cthulhu to stworzona przez Chaosium Inc. gra fabularna oparta o uniwersum wykreowane przez H.P. Lovecrafta! Gracze wcielają się w postacie Badaczy Tajemnic, którzy walcząc z potwornościami mitów, starają się uratować świat przed całkowitą zagładą i obłędem.
 
Autorom zbiórki udało się zgromadzić wokół swojego projektu fantastyczną społeczność, która bardzo zaangażowała się w projekt. Możecie ich spotkać na stronie gry: www.facebook.com/ZewCthulhuRPG/ oraz w grupie https://www.facebook.com/groups/ZewCthulhu/
 
Najpopularniejsza nagroda, czyli Zestaw Strażnika, rozrosła się do fenomenalnych rozmiarów, ponieważ w trakcie kampanii odblokowano wiele progów dodających darmowe elementy. Wiele dodatków nie będzie dostępna później!
 
Akcję można zobaczyć tutaj:

comments powered by Disqus